2w1

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

2w1

Postprzez jm So, 19.03.2005 16:30

Droga KJ! Może Mama i Z. zapominają dodać drożdze do pieczenia?(a może jest to już gotowa mieszanka?) Ja często zapominam o jakimś składniku, gdy piekę...Albo otwierają pokrywę od maszyny i podglądają co się dzieje w środku? Tego się nie robi- wiem, bo sama sprawdzałam:) Proszę pozdrowić serdecznie obie Panie i 3mam kciuki za powodzenie akcji!
A teraz na inny temat: mogę potwierdzić przybycie na 'Małą' do Poznania. Cieszę się ogromnie, bo: 1.znów będę mogła oglądać Panią na scenie, 2. 'skrzyknęłam' moje dziewczyny (tak jak dawniej, gdy mieszkałam w Poznaniu i zawsze byłyśmy na Pani spektaklach), 3. bedą nasi faceci z nami (to pewne novum), 4.będę w Nowym-moim ulubionym teatrze, no i w Polsce!!! Serce me się raduje!!!
Pozdrawiam serdecznie! Ach! Trochę spóźnione... Najlepsze życienia imieninowe dla męża!Czy raczej po-imieninowe, też serdeczne. Więcej już nie mogę pisać, bo cały czas 3mam kciuki za Polonię.
Avatar użytkownika
jm
 
Posty: 175
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 19:35
Lokalizacja: Poznan

Postprzez Krystyna Janda N, 20.03.2005 06:34

Dziękuję i do zobaczenia w Poznaniu....powiem o drożdżach i o zaglądaniu...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja