Teatr na video

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Teatr na video

Postprzez M.C. Wt, 12.04.2005 16:59

Pani Krystyno, pomyslalam sobie czy nie mozna byloby nagrac niektorych spektakli z pani nowego teatru na video/CD. Rozumiem ze teatr to misterium tu i teraz ale dla tych wszystkich ktorzy tu i teraz nie moga to bylaby wspaniala okazja do obejrzenia wartosciowych rzeczy. To jest moje marzenie-zyczenie, a na stronie technicznej takich przedsiewziec nie znam sie wcale.

Dla rozweselenia. Moj syn pierwszoklasista podpatrzyl u mnie kiedy pani ksiazke. Oswiadczyl ze on wlasnie ta ksiazke zabiera do szkoly na tzw. wolne czytanie. Westchnelam, on w Hameryce chowany z jezykiem polskim na bakier. Pozwolilam mu ksiazke wziac, pewnie nauczycielce zmysla czego to on w tej ksiazce nie nie wyczytal. A ja dedukuje, niech w nim przynajmniej duma z jezyka rosnie.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez Krystyna Janda Śr, 13.04.2005 05:25

Tetar na video? Tak do celów dokumantacji, wszystko co ma być publikowane wymaga umów, i osobnych ustaleń itd.itd....przecież urodą teatru jest to, że przemija i tego nie ma....Pozdrwienia dla syna i pani...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja