"Lekcje stepowania" próba z udziałem publiczności

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Lekcje stepowania" próba z udziałem publiczności

Postprzez Jerzy Śr, 13.04.2005 08:17

Wyczytałem na stronie internetowej Teatru Powszechnego w Łodzi, że premiera jest 24 kwietnia. Natomiast 23 kwietnia ma być próba z udziałem publiczności.
Czy tak rzeczywiscie będzie?
Przez moment nawet zastanawiałem się czy by sie nie wybrać.
Niedawno w Nowym była próba z udziałem publicznosci spektaklu "Czekając na Godota". Po przedstawieniu publiczność mogła zagłosować czy zespół ma kontynuować prace nad sztuką czy nie, później była dyskusja o pracy zespołu i przedstawieniu. Całość bardzo ciekawa jako forma kontaktu widza z teatrem i możliwosć wypowiedzenia się widzów o pracy aktorów i reżysera.
Ja wiem że w przypadku Pani przedstawienia to nie ma mowy o żadnym głosowaniu nad być albo nie być spektaklu tuż przed premierą. Ale chciałem zapytać, czy ta próba z udziałem publiczności rzeczywiscie sie odbędzie? Nie wiem czy akurat wybrałbym się osobiscie z uwagi na różne zajęcia, natomiast zainteresowanie jak sądzę będzie spore. Dzwoniłem do kasy teatru zeby zapytać czy są bilety/wejściówki. Powiedziano mi, ze to zamknieta próba, i wejściówki rozdano nielicznym osobom.
Więc chciałem zapytać, czy rzeczywiście to otwarta czy zamknięta próba??
Dziękuję z góry za odpowiedź, i serdecznie pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Jerzy
 
Posty: 17
Dołączył(a): So, 05.03.2005 11:16

Postprzez Krystyna Janda Pt, 15.04.2005 05:43

Nie wiem, poinformowano mnie że obie próby generalne i piątkowa i sobotnia będzie z publicznoscią, ale to chyba tylko dla rodzin i znajomych aktorów i teatru...Nie wiem....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja