Teatr uliczny

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Teatr uliczny

Postprzez KAMIL N, 17.04.2005 23:05

Pani Krystyno,
Teatr uliczny> Mamy Festiwal Malta w P-niu, cudowna sprawa. Jest też koncert muzyki filmowej...zawsze jest uroczo, awangardowo, offowo - trzeba wyjśc do ludzi i pokazać, że do odbierania sztuki nie trzeba garniturów i koszul ze stójką i lśniących kreacji. "Małe teatry", bliski kontakt z widzem...to jest To!
ale ma Pani racje, urok garderoby teatralnej z wielkim pojemnikiem na wspomniany puder, perukarni czy magazyny z kostiumami i jak zawsze wspaniałymi Paniami garderobianymi robią wielkie wrażenie i na zawsze pozostają wspomnienia zapachu kurtyny, głosu inspicjenta z radiowęzła ;) czy garderobioanych anegdot. :) - to dla aktora a dla widza? widz tego nie widzi, nie czuje, a szkoda bo to wielka magia teatru.
a ja się pochwale, debiut reżyserki mam już za sobą :) krótki filmik nakręcony, bałagan w "reżyserce" nieziemski, kości wszystkie bolały...ale było wspaniale, poczułem to.
Na koniec jeszcze zdjęcia z filmu "W zawieszeniu", pod tym adresem:

http://kjanda.my-album.us/album/12572/

Słuchałem dzisiaj płyty z Trójki - live. Nieziemska
Felietony w Poradniku Domowym - bardzo życiowe, takie od serca. Wnuczka wie (apropo obowiązków) :) kiedy rozmawiać z nią jak z dorosłą a kiedy lepiej jak z dzieckiem. Wspaniała.

Pozdrawiam, wiosennie, ciepło Kamil

P.S. Chyba jestem uzależniony od słów uroczo, bosko i nieziemsko :) już zwrócili mi na to uwage osoby z forum.
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Postprzez Krystyna Janda Pn, 18.04.2005 05:58

Te słowa tylko znaczą że ejst pan emocjonalnie nastawiony do zycia, a wielu ludzi się tego wstydzi.Pozdroweinia.
O Matko a co to za zdjęcia? I ile! Robione z ekranu ? Pewenie tak.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez KAMIL Pn, 18.04.2005 07:45

Witam
Tak Pani Krystyno, zdjęcia robione tunerem tv zainstalowanym w komputerze. :) tak jak te kiedyś z Kochanków..
Pozdrawiam serdecznie,
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Postprzez dancerka Pn, 18.04.2005 22:16

A propos Malty - może wiecej nam opiszesz. To jest najwieksze wydarzenie w Polsce - jeśli chodzi o teatry uliczne. Więc jak masz więcej informacji- to bardzo proszę. I to własnie ma Poznań!!! oczywiście oprócz "Słowików"- Wycichowskiej no i pana K.
Pozdrawiam
dancerka
 
Posty: 718
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 12:16

Postprzez nie ma mnie Wt, 19.04.2005 11:22

Kamilu, bardzo prosimy o Maltę....byłam dwa razy....wspaniała impreza, atmosfera....i moje wspomnienia...ech!
i jeszcze jakieś zdjęcia, ok?
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez KAMIL Wt, 19.04.2005 13:15

OK. Napiszę o tym.
Dancerko - no i mamy jeszcze wiele wspaniałych rzeczy :) jak i wiele skandali w art. środowisku.
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Postprzez Maga Śr, 20.04.2005 13:51

Na myśl o Malcie przywołuję właśnie teatry uliczne. Fantastyczna impreza - byłam tylko raz (a przecież nie mam aż tak daleko...) i do tej pory żyję wspomnieniami.
Bardzo też podobaja mi sie plakaty zwiastujące Festiwal.
Avatar użytkownika
Maga
 
Posty: 244
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 11:11


Powrót do Korespondencja