ot tak po prostu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ot tak po prostu

Postprzez rayen Cz, 28.04.2005 19:51

Pani KJ wczoraj będąc na lodach "U Sowy..." wybierałam 3 gałki : mietową, porzeczkową i malinową.Najpierw zapłaciłam Pani za lody a potem odeszłam pół kroku , by pokazać ekspiedientce jeszcze raz o które mi chodzi, bo bodajże nie dosłyszała, pół kroku.Odeszłam pół kroku , prawie czując portfel na ladzie i w tym momencie ktoś bardzo sprytny i doświadczony mi go "zwędził".To był ułamek sekundy.Pierwszy raz w życiu zostałam okradziona.Na szczęscie nie miałam w portfelu gotówki jako takiej tylko "drobne" 6 zł. i kartę do bankomatu.
Pobiegłam na 2 str. ulicy i zablokowałam dostęp do mojego konta.
W tym wszystkim miałam szczęscie.
Tak dawno do pani nie pisałam, a pisac dziś mogę otym, że myslę kogo zaprosic na imieniny a chce jak najwiecej różnorodnośći -bo tak bardzo bije się schematów, myślę o grillu, podpałce, talerzykach, kocach na trawę , potwierdzam sms-owo zaproszenie i modlę się o pogodę.
zaprząta też mnie myśl o prawie jazdy i komputerze i finansach i otym, że zapyziałam intelektualnie.Ot tak napisałam do Pani!Pozdrawiam
rayen
 
Posty: 996
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:35

Postprzez nie ma mnie Pt, 29.04.2005 08:58

...jak bardzo Cię rayen rozumiem....i bardzo współczuję!....
wczoraj ktoś perfidnie mnie podszedł, wyłudził 120 PLN i...
eeee tam, ci ja Ci będę pisać....to okropne uczucie, prawda?
przepraszam, że tutaj piszę...

już zostawiam Cię sam-na sam z KJ....
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez Krystyna Janda So, 30.04.2005 07:26

A mnie wczpraj ukradli trzy godziny czasu....bezczelnie....Pozdrowienia...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja