Byłam na Lekcji w Łodzi

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Byłam na Lekcji w Łodzi

Postprzez sonia So, 30.04.2005 02:02

Pani Krystyno!
Ręce mnie bolą od klaskania, brzuch mnie boli od śmiania, oczy mnie bolą od płaczu...byłam na Lekcji stepowania.
Wspaniałi aktorzy, Pani energia w kazdym z nich i we wszystkich razem.To 10 głownych ról.
I ten róż w zakończeniu - szok i zachwyt.
Nie wiem czy to nasz pech ,ze 4 osoby pytane w ¦rodmiesciu o Teatr Powszechny nie wiedziały gdzie to jest, ale nic to, nawet 8 godzin w samochodzie tam i z powrotem to naprawde nic by to zobaczyć.
Dziękuje i pozdrawiam.Sonia
Avatar użytkownika
sonia
 
Posty: 11288
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 23:04
Lokalizacja: z szarosci......

Postprzez Krystyna Janda So, 30.04.2005 07:12

Bardzo dziękuję. Dzwonimy do siebie z aktorami po spektaklach, oni bardzo lubią to grać...mam nadzieję że spektakl będzie się osadzał i rozwijał.....Pozdrowienia...
Ostatnio edytowano So, 30.04.2005 11:37 przez Krystyna Janda, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez sonia So, 30.04.2005 08:53

To widać w kazdej minucie spektaklu, że Paniom i Panu na scenie sprawia to wielka przyjemność. Geoffrey - wspaniały!
Avatar użytkownika
sonia
 
Posty: 11288
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 23:04
Lokalizacja: z szarosci......

Postprzez czaczkes So, 30.04.2005 18:00

O TAK!!! Pani Krystyno „Lekcje stepowania” cudowne!! Baaardzo mi się podobało.
Oglądając "Lekcje..." cały czas miałam wrażenie ze oglądam próbę... ćwiczą, śmieją się, rozmawiają... tak jakby nas (widowni) tam w ogóle nie było. Miałam ochotę wejść na scenę i poćwiczyć z nimi. Widać było, że aktorzy się tym bawią, co udzielało się również publiczności.
Sztuka rzeczywiście trudna do wyreżyserowania ale Pani się to znakomicie udało zrobić. O to byłam zresztą spokojna :) Cały czas jestem pod wrażeniem aktorów występujących tam. ¦wietna obsada. Trafiła Pani w dziesiątkę. Nie potrafię powiedzieć kto mi się najbardziej podobał, bo wszyscy byli wspaniali. WSZYSCY!!!!!!
Na początku myślałam, że tylko na mnie, z wiadomych względów, ta sztuka zrobiła aż takie wrażenie. Jednak kiedy po spektaklu zobaczyłam roześmiane i zadowolone twarze ludzi to się przekonałam, ze nie tylko mi się bardzo podobało :). Wszyscy byli zadowoleni. Zresztą świadczyły chyba o tym też brawa :)
Finał boski :)))

Jeszcze raz gratuluję tak wspaniałego przedstawienia. Gratulacje również dla wszystkich osób które przyczyniły się do powstania tego przdstawienia. Bez nich nie byłoby takiego efektu :).

pozdrawiam

ps. Soniu dziękuję Ci za wszystko :*.
Avatar użytkownika
czaczkes
 
Posty: 837
Dołączył(a): N, 27.02.2005 19:50
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez o. So, 30.04.2005 20:21

Jest i niezywkle cięzko wypowiedziec się na temat samej sztuki, ale za to program boski, kawa w bufecie pyszna, a atmosfera w teatrze taka znajoma... typowo powszechna i ładnie Pani wyszła na zdjęciu do repertuaru :)
Avatar użytkownika
o.
 
Posty: 2855
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:21
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pn, 02.05.2005 07:07

Dziękuje. I Pozdrawaim . Tak Pan Bogucki świetny.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja