Maria Seweryn w nowym serialu TVP !

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Maria Seweryn w nowym serialu TVP !

Postprzez nie ma mnie Wt, 10.05.2005 07:46

9 maja Telewizja Polska rozpoczęła produkcję 13. odcinkowego serialu komediowo-obyczajowego "Wiedźmy".
Pierwsze odcinki mają być gotowe we wrześniu. Serial powstaje na zlecenie Jedynki. Producentem wykonawczym jest STI Studio Filmowe. Serial reżyseruje Jan Kidawa-Błoński, a autorem scenariusza jest Andrzej Grembowicz. Za scenografię odpowiada Jacek Osadowski, a za zdjęcia Michał Englert - dowiedział sie wortal Wirtualnemedia.pl.

Akcja filmu toczy się na Pradze. Wtopiona w starą zabudowę elegancka kamienica mieści kilka biur, firm i sklepów. Po drugiej stronie podwórza, w oficynie, mieszkają prawdziwi, rdzenni mieszkańcy tej dzielnicy. To miejsce, podobnie jak tytułowy "Dom" z serialu Jerzego Janickiego i Andrzeja Mularczyka, wypełnione jest codziennymi radościami i smutkami przebywających tam filmowych postaci, ich marzeniami, sukcesami i porażkami.

W serialu grają m.in. Magdalena Różdżka, Maria Seweryn czy Katarzyna Figura.

Każdy odcinek opowiada odrębną historię."

...nie rozdrapuję ran....ale... powinien to być zuuuuuupełnie inny serial....(!!!)
ale cieszymy się baaaardzo, że zobaczymy Marysię....!
Sukcesów!
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez Krystyna Janda Śr, 11.05.2005 06:54

Ja też się cieszę....podobno to interesująca do zagrania postać....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja