Dziękuję Pani bardzo!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dziękuję Pani bardzo!

Postprzez anialek Śr, 11.05.2005 09:40

Dziękuję Pani za szybką odpowiedż i oczywiście zgadzam się z Panią całkowicie,bo feminizm ma wiele barw.Niby mamy 21 wiek,ale są ludzie którzy żyją chyba jeszcze w dziewietnastym wieku.Ja mieszkam w małym miasteczku i tu 32-letnia niezamężna kobieta to albo stara panna,albo lesbijka!Moja ciotka twierdzi,że kobieta powinna świetnie gotować,podawać do stołu,żeby jej się robota w rękach paliła i oczywiście usługiwać mężowi.Takie bajdy z rodem z ciemnogrodu!Bo życie kobiety zalęży wyłącznie od tych rzeczy. Zresztą mało mnie to obchodzi co myślą inni,ja nie chce być uzależniona od jakiegoś faceta,bo chce być niezależna,mam swoje pasje i chcę je realizować.Piszę teksty piosenek,śpiewam,bo lubię i cenię sobie wolność jak nic!
Kiedyś napisałam do Pani,prosząc o zdjęcie z autografem i dziękuję,że mi Pani je przysłała.To było parę ładnych lat temu.Nawet ostatnio pokazywałam je przyjaciółce,bo mi nie wierzyła,a tu jak nic fotka z autografem!Autograf A Osieckiej też mam i nawet z Panią Agnieszką rozmawiałam,to było na SPOTKANIACH ZAMKOWYCH w Olsztynie.Oczywiście piosenka"Na zakręcie"jest świetna,nie tylko ze względu na Osiecką i Satanowskiego,ale przede wszystkim ze względu na Pani wspaniałe i nie do podrobienia wykonanie!Rewelacyjnie też wykonała Pani piosenkę "Wariatka tańczy",ąż miałam ciary na plecach!A co do pani aktorstwa,to mówić nie muszę,bo jak nic fantastyczne jest!
Pozdrawiam Panią cieplutko i życzę jeszcze wielu sukcesów!Anialek
Avatar użytkownika
anialek
 
Posty: 350
Dołączył(a): Pn, 09.05.2005 09:49
Lokalizacja: Z miasta Feliksa Nowowiejskiego twórcy "Roty"

Postprzez Krystyna Janda Śr, 11.05.2005 19:47

No i bardzo dobrze, niech sobie pani zyje według siebie , ale nich z ciocią pani o sensie życia nie rozmawia , bo ona zacznie rozważać sens życia i być może pani jej sens życia podważy....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja