HYDE PARK 2005

Zapisane na zawsze wątki forum.

Postprzez Małgosia Sz Cz, 12.05.2005 12:31

Duśka, ja też nie wiem co to są piksele więc w miejscu gdzie był rozmiar zdjęć wstawiłam cyferki mniejsze niż 0,8 (one tam wskakują automatycznie) i jak widać udało się. Trzymaj się ciepło, na przeziębienie najlepsza książka "która wciąga". Mnie wciągnął ostatnio Cień wiatru Carlosa Ruiz Zafon. Dobre czytadło. Pa
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez duska38 Cz, 12.05.2005 12:48

oj wciągają ...wciągają Małgosiu. Wczoraj "psiapsiułka" podrzuciła Nurowską z "Rosyjskim kochankiem"...nic tak dobrze na mnie nie działa jak dobry bagaż kontrowersyjnych temacików...Już kończę!...A TOBIE jak widać piksele nie straszne były! EMBLEMACIK SUPER!!!! A tego Carlosa nie czytałam...Dobre?
Avatar użytkownika
duska38
 
Posty: 429
Dołączył(a): Pt, 25.03.2005 16:37
Lokalizacja: Nareszcie - na SWOIM miejscu :)))

Postprzez Ściana Cz, 12.05.2005 12:58

Dzizys, a tutaj co za atmosfera jak u cioci na imieninach?
A no tak...oswiadczyny byly, panna mloda rzucala wiazanka z fiolkow. Ktora z Was zlapala?
No nic to...bedzie alfabetycznie:

MarysiuB - to bylo "Karate po polsku". Wiem na pewno, mimo ze w glowie mam TYLKO obsluge walca drogowego. Jak bylam mala to chcialam zostac operatorem....dzwigu. Ale zycie mi sie tak potoczylo, ze obsluguje walec wzglednie kalasznikowa (nie zapominaj o tym, moja droga panno mloda).
Trza byc w butach na weselu!
Wiedzialam, ze Ci nic milego przez gardlo nie przejdzie....No tak...moze jakbym Ci rzucila fiolkami, albo zarymowala, spojrzalabys na mnie przyjaznym i milym okiem...ale mam swoja dume i wsiade znowu do walca.
Rozmarzylam sie...jak dla mnie pan A O Co Chodzi moze kasowac, ja sobie wszystko zanotowalam - Ty jestes na czarnej liscie top ten, zadne kasowanie tego nie zmieni - wiem o co Ci chodzilo. Nie ze mna takie numery, Bruner!

Pan Staszek przemowil ludzkim glosem, tzn proza....a tus mi niespodzianko!!!! Panie Staszku, czy na mnie tez sie pan gniewa? Nie trzeba fiolkow, ja mam alergie na kwitnace kwiaty....wystarczy proza.

Dancerko - ladnie, ladnie...zdradzilas Malenczuka. Tego Ci nie wybacze!!!!

Duska - nie sypiam, bo ktos tutaj musi pracowac w HP. Jestem tzw przodownica pracy, czego mi wstretne Kangury z Australii serdecznie zazdroszcza. Poza tym ja pracuje w dziwnych godzinach, kiedy u Was w Polsce schabowe, rosolki i inne niedzielne seriale wjezdzaja na stol. Taki lajf. A poza tym, jak to sprytnie zauwazyla Trzynastka, dziela nas strefy czasowe, kraje, gory i oceany, wiec slonce nam tez inaczej zachodzi i wschodzi.
Jesli chodzi o anytbiotyki to zgodnie mowimy NIE. Kolezanki z HP radzily na moja grype: herbate z cytryna albo mleko z czosnkiem. Trzynastka potwierdzila. Bez antybiotykow sie obeszlo. Do tego dodalabym jeszcze cos od siebie, ale znowu Kangury z Australii mi powiedza ze mam isc na odwyk, wiec nie dodam od siebie....niech zostanie herbata i mleko, phi....A piksele to piksele i porada Malgosi Sz bardzo trafna.
No to spadam z tych imienin.
Kto dzisiaj sprzata?

PS ide na strzelnice. Strzelic sobie w leb.
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez duska38 Cz, 12.05.2005 13:07

No tak...DOTARŁO! w końcu jesteśmy z różnych stref...czasowych...CHYBA JESTEM BARDZO CHORA iż o tym nie pomyślałam...¦ciana! nie strzelaj się...nie warto być BOHATEREM w imię (?)...czego.Heroizm w dzisiejszych czasach? ...na wymarciu. A poza tym bardzo nam będzie brakować..Leczę się ....ale błagam tylko nie mleko+czosnek brrrrrr!
Avatar użytkownika
duska38
 
Posty: 429
Dołączył(a): Pt, 25.03.2005 16:37
Lokalizacja: Nareszcie - na SWOIM miejscu :)))

Postprzez dancerka Cz, 12.05.2005 13:07

.........
Ostatnio edytowano Pn, 19.02.2007 18:08 przez dancerka, łącznie edytowano 1 raz
dancerka
 
Posty: 718
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 12:16

Postprzez Ściana Cz, 12.05.2005 13:17

Duska - nie obejdzie sie bez mleka z czosnkiem. Taka moja rada krotka.
Dancerko - skoro kabarety, to wracam....w leb sobie zawsze mozna strzelic pozniej.

PS a gdzie jest MC? Maria malarka w przeciagu z Krakowa? Monika z Bostonu? Maria z Gliwic? Maga? MarysiaB? MarysiaES?
Jakos dlugo sie nie odzywacie moje drogie M......
Czy powinnam sobie zmienic imie na Msciana? ewentualnie Msciwa...Modliszka? wiem....Maruda!!!! albo Madrala!!! moze .... Mordega? Morderca? Mozgowie (bez)? Marihuana? Mafia? No ....a moze M-dno!
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez duska38 Cz, 12.05.2005 13:20

OJ! ktoś tu ma chyba KIEP¦CIUCHNY nastrój jak już doszedł do DNA.....a może by tak jednak choć LIPA???
Avatar użytkownika
duska38
 
Posty: 429
Dołączył(a): Pt, 25.03.2005 16:37
Lokalizacja: Nareszcie - na SWOIM miejscu :)))

Postprzez nie ma mnie Cz, 12.05.2005 13:25

....M¦ciana....sypiesz tekstami jak z rękawa....
powiedz, że masz tekst piosenki z PESTKI "Wszystko dla Twojej miłości"....
no powiedz....

wrzucam tą prośbę wszędzie, gdzie się da.....

"-Dzień dobry. Panie doktorze, wszyscy mnie ignorują....
-Następny proszę !!!"
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez duska38 Cz, 12.05.2005 13:25

Dancerko - pozdrów odemnie w sposób szczególny KRAKÓW...ukochane przezemnie miasto...mam tam TYLU ZNAJOMYCH...bliskich mi ludziczków...U WAS tez tak paskudnie?
Avatar użytkownika
duska38
 
Posty: 429
Dołączył(a): Pt, 25.03.2005 16:37
Lokalizacja: Nareszcie - na SWOIM miejscu :)))

Postprzez duska38 Cz, 12.05.2005 13:28

No nic! stanęło jednak na lipie...bięgnę parzyć i zakopuję się z moim "Rosyjskim kochankiem" pod kocyk...MIŁYCH CHWILEK WSZYSTKIM...pa
Avatar użytkownika
duska38
 
Posty: 429
Dołączył(a): Pt, 25.03.2005 16:37
Lokalizacja: Nareszcie - na SWOIM miejscu :)))

Postprzez dancerka Cz, 12.05.2005 13:28

.........
Ostatnio edytowano Pn, 19.02.2007 18:09 przez dancerka, łącznie edytowano 1 raz
dancerka
 
Posty: 718
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 12:16

Postprzez MarysiaB Cz, 12.05.2005 13:43

Sciana, jezdzenie walcem wyraznie Ci nie sluzy. Za bardzo trzesie. O jakich oswiadczynach Ty opowiadasz? O jakiej pannie mlodej? Podrzemikowalas sobie i cos Ci sie milego, wymarzonego przysnilo? Tylko tak moge sobie wytlumaczyc te fantazje. A teraz pozwolisz, ze porozmawiam z powaznymi ludzmi, ktorzy odrozniaja rzeczywistosc od swoich fantasmagorii.
Dusko, JA nie polecam naturalnych metod, chociaz Sciana uwaza, znowu nie wiem dlaczego, ze antybiotykom 'zgodnie mowimy NIE'. Mowie to szeptem, bo jak tu jutro wpadnie Trzynastka i wysmaruje liscik, to spadne z krzesla. Po prostu wierze w tabletki i chemie. /Przepraszam, ale musze do Sciany, bo cos mi sie przypomnialo. Sciana, wiesz, ze o Tobie mowili u mnie w tv? Slawna bylas przez minute. Twoja azjatycka grypa sie do nas zbliza. Mowili, zeby sie kryc, czyli szczepic./ Wracajac do ludzi powaznych, Dusko, L. Cohena to kocham ja. W koncu na pogrzebie zagraja mi 'So long, Marianne.'
Malgosiu, ciesze sie, ze wrocilas. Chcialam juz nawet z wpisem leciec do: Poszukiwany, poszukiwana. Na marginesie: a Evita zaginela w boju.
Staszku, dzieki. Oczywiscie, ze Lasmiady /niektorzy przekrecaja na Losmiady/. Powiedzialam mezowi, bo wczoraj tez go o to pytalam i tez mu wylecialo z glowy. "No, peeewnie, ze Lasmiady. Ale jezioro 'czyste' - ryb juz tam nie ma." Podobno koledzy z klubu wedkarskiego doniesli o tym przesmutnym fakcie. Sikory Juskie sa male, a Stare Juchy dobrze znam, bo jezdzilam tam juz jako dziecko. Z jeziora Lasmiady widoczny byl dworek J. Hoffmana /tak go nazywali miejscowi/ - zawsze podplywalismy tam lodka. Inne ukochane miejsce to kawalek gluszy za Pierkunowem. To pewnie tam jest ow Rog Pierkunowski, my slyszelismy tez o Krolewskim. A jezioro chyba Dargin. Nooo, sentymentalnie sie zrobilo. Chcialabym pojechac tam z dziecmi. Wielu rzeczy zal i tesknota jest. Aaa, i nie mialam pojecia, ze ta wysepka ma jakas nazwe. Dziekuje.
Ostatnio edytowano Cz, 12.05.2005 13:51 przez MarysiaB, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Postprzez Ściana Cz, 12.05.2005 13:45

Dla Malej

"Juz tyle dni
Ciebie u mnie nie bylo
I przez ten czas
Nic sie nie wydarzylo
Bo moj caly swiat jest dla ciebie
A ty jestes mi swiatem
Dolina wsrod mgly
Powietrzem
Ziemia
I woda
Sloneczny blask
I ksiezyca latarnia
Wiosenny wiatr
Ktory wlosy rozgarnia
Brylanty gwiazd rozrzucone jak mak
Upojnosc lak
I dzikiego bzu krzak
I cisza
Drzew nieruchomych
Wszystko dla twej milosci
Wszystko do jej stop
Wszystkie swiata madrosci
Najwspanialszy cud
Wszystko by jej nie stracic
Aby mogla zyc
Wszystko za te slowa dwa
Te slowa
Kocham Cie
Zegarek ten co ustalal spotkania
Tych kilka plyt
Do wspolnego sluchania
Krzesla i stolik
Dwa okna i drzwi
Ten nasz prywatny
Swiat nocy i dni
Swiat przez nas zaczarowany
Sahary zar gasil glodne spojrzenie
Niagary szum tlumil smutne westchnienie
Milczenie gor bylo echem zlych slow
Sloneczny brzask zmywal pamiec zlych snow
A wicher rozwiewal chmury
Wszystko dla twej milosci
Wszystko do jej stop
Wszystkie swiata radosci
Najcenniejszy lup
Wszystko by jej nie stracic
Aby mogla zyc
Wszystko za te slowa dwa
Te slowa
Kocham Cie
Ostatni grosz by ja nakarmic
Ostatek sil by ja ocalic
Najlepszy zart by ja rozbawic
Najlepszy wiersz by ja zachwycic
By byla
By byla szczesliwa"
M.Grechuta
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez Staszek Cz, 12.05.2005 13:48

Wróciłem z... parku:
MB - chyba na wodzie..?
Dana... - Mazury (Krutynia) i góry (Zawrat) - "Przepadam" i... ¦winoujście, Kraków i Wilno, Freiburg, Istrię (..!) i Jamaikę (rum)... itd.
¦ciana - ja proponuję: MADEMOISELLE (zastrzegam sobie...!), a inni niech mówią: MADAME!

A teraz do "nowej", do... DU¦KI
- która się zmaga z... katarem!
Recepta dobra od M-lle ¦cianuśki
-proponuję Ci maść - nie smarem!

Teraz przywitam na "damskiej' stronie
- już nie pytam, czy chodzisz w koronie?
A w sprawie "dreszczy" u naszej DU¦KI
- będzie lekarka z USA... Całuję. Buźki..!
Staszek
 
Posty: 195
Dołączył(a): Wt, 19.04.2005 17:34

Postprzez Ściana Cz, 12.05.2005 13:50

Panie Staszku - how about MAJESTY?
Ja od dziecka cierpie na manie wielkosci :D

PS Dancerko - Ty tez we mnie zwatpilas...I Ty Brutusie przeciwko mnie?...
Ostatnio edytowano Cz, 12.05.2005 13:52 przez Ściana, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez nie ma mnie Cz, 12.05.2005 13:51

¦ciana....jesteś WIELKA!....
wiedziałam na kogo można liczyć, no świetnie, dziękuję Ci baaardzo.... :):):)
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez nie ma mnie Cz, 12.05.2005 13:52

nawet się wpasowałam w Twoją "manię wielkości".... :)
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez Ściana Cz, 12.05.2005 13:55

mala - dzieki. Tutaj - w HP - od nikogo nie mozna sie komplementu doprosic....Tym bardziej doceniam ;-)
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez Staszek Cz, 12.05.2005 14:00

NB - wróciłaś...
Pierkunowski Róg vis-a-vis Fuledzki Róg na północ Dargin, a na południe Kisajno i pierwsza wyspa... Kiermuza... Dużo znasz i pamiętasz. Zapytam tylko, kiedy tam byłaś?
Vale... jak mazurskiego jeziora fale!
...................................................................................................................................
Małej... powiem, że jak jest, to bawię się doskonale...
...................................................................................................................................
Dziękuję za piękną piosenkę...!
Pozdrawiam... TAKIE DZIEWCZYNY !!!
Staszek
 
Posty: 195
Dołączył(a): Wt, 19.04.2005 17:34

Postprzez nie ma mnie Cz, 12.05.2005 14:02

...absolutna obsesja...
szukam rymów w każdym zdaniu....

Staszek czy nie Staszek....?

to TY umiesz prozą????....ufff... co za ulga....

Fuledzki Róg....niezłe Kamienisko
w drodze do Sztynortu (wielka marina), matkojedyna....jak burza mnie goniła...

no, no...wróciło lato..? WE WSPOMNIENIACH...
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum