Przyszłość teatru TV

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Przyszłość teatru TV

Postprzez Małgosia Sz Pn, 06.06.2005 17:39

Pani Krystyno,
No to szczerze mnie Pani zmartwiła tymi planami co do teatru tv. Ja mam wyrobiony nawyk, że w każdy poniedziałek (jak mogę) siadam przez telewizorem i oglądam (staram się też w niedzielę na TVP2). Mimo, że do teatru "żywego" chodzę, teatr tv bardzo lubię i trochę sobie nie wyobrażam tv bez teatru (no bo właściwie co jeszcze jest tak ciekawego i na z reguły tak dobrym poziomie w tv?). Pamiętam teatr tv od dzieciństwa, kiedy siadało się z rodzicami przed tv i oglądało. A wtedy jeszcze w czwartki była kobra!
Już kiedyś pisałam w korespondencji o sztuce w teatrze tv Strindberga z Panią i Teresą Budzisz Krzyżanowską, w reżyserii Wajdy, w której TBK nie wypowiada ani jednego słowa. Takie sztuki jak ta ukształtowały mój gust teatralny i choć już kilkanaście lat minęło od czasu, kiedy to widziałam, ciągle tę sztukę dokładnie pamiętam (a tak obok, to moim marzeniem jest festiwal teatrów tv zrobionych przez A Wajdę, Boże, ile tego jest?). Teatr tv jest absolutnie konieczny!
Przecież to banalne, ale nie każdy ma dostęp do teatru na żywo!

Pani Krystyno, dziękuję, że napisała Pani w Dzienniku o Ciałach S Waltz. Pewnie bym przegapiła, a tak to wybrałam się i było to absolutnie niesamowite przeżycie!

Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Krystyna Janda Pn, 06.06.2005 21:53

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja