a w Krakowie..i nie tylko

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

a w Krakowie..i nie tylko

Postprzez KAMIL Śr, 08.06.2005 22:26

Pani Krystyno.
Na wstępie chciałbym wyrazić podobne zdziwienie i zażenowanie jak Inni, faktem że na spektakl w Krakowie niby nie idą bilety.!! to wielkie zaskoczenie!! przecież w Poznaniu ludzie się dobijali drzwiami i oknami na spektakle a tu przecież Kraków. Miasto najbardziej kulturalne, przynajmniej oficjalnie. Myslę, że Bagatela nie zadbała wystarczająco o rozreklamowanie Małej. W pełni solidaryzuje się z Pani fanami z południa Polski.
Natomiast ja wybieram się wkrótce na wakacje.., ale dzięki globalności internetu będę zaglądać do dziennika. Sprawia Pani swoim fanom na wakacje wspaniały prezent w postaci Małpy2 :)) dziękujemy.
Na koniec chciałbym wspomnieć o Anne Bancroft która odeszła od nas.
Ten R. zabiera nam ostatnio za dużo WSPANIAŁYCH. Pani Anne spotka się z innymi moimi WIELKIMI - Polą Negri, Sharon Tate i Barbarą Lass. To na wspomnienie "Dwóch ludzi z szafą" i "Wampirów"...reaktywowanych zresztą teraz na deskach teatralnych.
Pozdrawiam, gratuluję, zazdroszczę Sopotu...z punktu widzenia młodego filmowca :))
Miłych, ciepłych wakacji..i słońca na twarzach ekipy..jeśli praca miałaby zająć wakacje.
Pozdrawiam Kamil
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Postprzez Krystyna Janda N, 12.06.2005 18:03

I ja pozdrawiam . Dobrych wakacji...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja