22 czerwca godzina 20/teatr studio...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

22 czerwca godzina 20/teatr studio...

Postprzez julia5 N, 19.06.2005 20:05

witam Panią!
22 czerwca o godzinie 20, będe pierwsyz raz widziała panią na scenie teatru...już to wewnętrznie przeżywam bardzo mocno....musze przyznać, że się trochę boję i denerwuje... kurcze, to będzie dla mnie nowe przeżycie, może dlatego już to przeżywam! stresuje sie dodatkowo tym ze miejsce mam w pierwszym rzędzie miejsce 11... i sobie w duchu mówię: "kurcze, trzeba było usiąść gdzieś na końcu, bo podchodzisz do wszystkiego emocjonalnie, bo z byle powodu płaczesz i się wzruszasz..." już się nie mogę doczekać...
do tej pory znałam panią z tego dziennika, książek, teatru telewizji, obowiązkowego filmu w szkole "czlowiek z marmuru", piosenek [które są dla mnie czymś bardzo wartościowym] no i dziś poznam film "pestka".... dziękuje że pani jest, że daje pani tyle pozytywnych emocji ludziom...
ps. chcialam zeby było ładnie i składnie ale nie wsyzło bo jak człowiek się za bardzo stara, to nie zawsze wychodzi...ale jest to szczere a to najważniejsze!!!
pozdrawiam.
julia5
 
Posty: 811
Dołączył(a): N, 03.04.2005 22:28

Postprzez Krystyna Janda Pn, 20.06.2005 21:00

No to i ja sie zaczęłam denerwować....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja