Mam na imię Marina i jestem alkoholiczką - książka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Mam na imię Marina i jestem alkoholiczką - książka

Postprzez ajtra Wt, 21.06.2005 18:53

Mysza, myślę, że o tę książkę Ci chodzi. Napisała ją Marina Rovan. Podaję treść. Jeśli mam rację, wpisz tytuł na www.google.pl i możesz ją sobie zamówić.
Pozdrawiam. Alina B. Wrocław
Jest to opowieść o F-10. To nie bohater science -fiction.To medyczny symbol coraz częściej spotykany na drukach L-4, symbol choroby, która stała się plagą dwudziestego wieku i na którą cierpi co siódmy obywatel naszej planety.Choroba ta nosi nazwę zespół uzależnienia od alkoholu, inaczej - alkoholizm. Tę książkę napisała kobieta, która przez dwadzieścia cztery lata swojego życia codziennie wieczorem wypijała kilka drinków, aż w wieku czterdziestu dwóch lat znalazła się na oddziale odwykowym z całkowicie wyniszczonym systemem nerwowym.Autorka ukończyła dwa fakultety, ma męża, dziecko, mieszkanie, a więc mitem jest, że alkoholiczka to osoba, która brudna i zaniedbana śpi w rowie lub na dworcowej ławce. Jest to książka o poszukiwaniu własnej tożsamości i o tym, jak trudno odnaleźć się w nowym, trzeźwym życiu.Jest to również opowieść o pojmowaniu dobra i zła, a także o odpowiedzialności za własne czyny i za drugiego człowieka. Jest to też opowieść
o miłości ...
ajtra
 
Posty: 63
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 09:51
Lokalizacja: www.mybook.pl/6/0/bid/23

Postprzez Krystyna Janda Śr, 22.06.2005 08:49

Tak to to. Dziękuję i pozdrawam. najserdeczniej.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja