Podziękowań ciąg dalszy....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Podziękowań ciąg dalszy....

Postprzez Magnolia So, 25.06.2005 10:10

Dzień dobry Pani Krysiu!

Podziękowań ciąg dalszy....
To było dla mnie bardzo ważne, marzenie... a Pani je zrealizowała! Jeszcze raz Pani za to dziękuję! Po stokroć! Tak, tak, takie miłe przywitanie i na koniec pomachanie... Nie wiem co napisać, po prostu bardzo się cieszę i bardzo jestem Pani wdzięczna.

A 22-ego – piękny spektakl....... czyli setna Mała Steinberg! Jestem jedną z tych osób, które były na MAŁEJ wielokrotnie, tzn. wielokrotnie w przeciągu dwóch ostatnich sezonów... To był pierwszy spektakl, w jakim Panią zobaczyłam... Za każdym razem oczywiście wychodziłam z teatru z innymi doznaniami na sercu. Zawsze inna... Często odbierałam ją albo tak albo tak..... albo wzruszałam się niesamowicie i smutek historii tej małej Pyzy przenikał mnie do głębi.... albo wręcz przeciwnie.... radośnie, czasem wręcz była dla mnie lekarstwem....... A tym razem, jak już Pani powiedziałam, czułam i jedno i drugie... na przemian śmiałam się... by za chwilę smutek ściskał me serce.... Dziękuję za nią jeszcze raz, za tę 100-ną i za wszystkie, które miałam okazję oglądać!
Ponadto zaskoczyło mnie uroczystość tego jubileuszowego przedstawienia, piękne....
A od tego dnia.... wieczorami czyta mi Pani...do snu.... Awanturę.....

pozdrawiam bardzo ciepło!
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Postprzez Krystyna Janda Pn, 27.06.2005 20:37

Dziękuje. Dobranoc.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja