małpa2 i inne pierepałki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

małpa2 i inne pierepałki

Postprzez Ania L. Wt, 05.07.2005 12:50

mam, kupiłam... chociaż 40 zł za książkę w naszych czasach to trochę dużo. Ale mam wszyystkie inne i nie mogłabym po prostu "nie mieć". Na szczęście moja męska Połowa z całego serca popiera WSZYSTKIE moje zakupy, a do książek wręcz chce dopłacać... Mam szczęście :)))))
Czytam, czytam!... W pracy jak na szpilkach, dziś "uszczknęłam" tylko kilka stron, przy śniadaniu - i zdziwienie ze czytasz, a co czytasz, a Jandę czytasz... I wszystko jasne :)
W ramach podreperowania budżetu na teatr proszę zacząć sprzedawać wszystkie swoje minione sceniczne wystąpienia na DVD - do bólu brakuje mi ponownego obejrzenia kilku teatrów telewizji, na które nie "załapałam" się z powodu nieszczęśliwie dobranej pory emisji lub innych kataklizmów.
Generalnie pogrążona jestem w jakiejś bezdennej depresji, ale korzystam jak mogę, kiedy poczuję się choć trochę lepiej. Czy wiedziała Pani, ze najbardziej odstresowująco na WSZYSTKICH działa smiech małego dziecka? O takich jakiś badaniach słyzałam ostatnio.
A Japończycy wynaleźli aparacik do pomiaru poziomu stresu w organizmie: liże się patyczek i bach!: poziom stresu jak malowany..
Towarzyszę Pani, jak umiem.
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Ania L.
 
Posty: 17
Dołączył(a): Cz, 28.04.2005 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Wt, 05.07.2005 21:51

Jestem bardzo wdzieczna , nie czuje się sama dzieki takim znakom. Powdzenia no i dobrej miłej lektury....mam nadzije że nie znudzi...a rozbawi...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja