Weekend!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Weekend!!

Postprzez Ola B. Cz, 07.07.2005 09:03

Pani Krysiu,siedze wlasnie w pracy...wczoraj zrobilam robote tzw dwudniowa, wiec dzis mam troche luzu...i bardzo sie ciesze...bo mam dwa "rozpraszacze" w głowie, jeden nie tylko w glowie, bo w torebce mam"Małpe2" dostalam na urodzinki!!, co prawda one sa 9 lipca,ale dzis jade do Sopotu- od razu po pracy- to ten drugi rozpraszacz:) Planuje zrobić tak jak Pani tydzien temu- zmienie otoczenie, klimat, powdycham jod...i spedze cudowne urodzinki jak co roku w ukochanym Sopocie!!!:)) Pani Krysiu ja dzis zanurze nogi w morzu!!! Nie moge uwierzyc. Prace zaczelam przeszlo miesiac temu wiec mozna powiedziec,ze sie nie zdarzylam przepracowac!, ale tu chodzi o fakt bycia w Sospocie, bo co roku tam jezdze!! I nie wyobrazam sobie nie byc tam choc na weekend, wiec wzielam jeden dzien wolnego i wyjezdzam dzis!! Bo potem kilka sobot pod rzad pracujących...
Pani Krysiu, juz sie nie moge doczekać ...wszytskiego...podrozy,bo w niej spotkanie z Pania = Malpka, potem namiot, i plaza...bede musiala to wszytsko co zazwyczaj robilam tam przez trzy tygodnie zrobic w dwa dni!:))) no moze nie wszystko:))...ale nie zmarnuje zadnej chwili!!
W tamtym roku tam czytalam pierwsza "Malpe":) a w tym drugą w drodze do "tam":)))
Pani Krysiu koncze, zycze milego dnia...wiem,ze Pani na budowie, ale jak napisala Pani gdzies, to ona tez daje radosc, wiec oby jak najwiecej tej RADO¦CI !!!
Sciskam mocno!!
P.S. ... zrobie zdjecie i Pani przesle!!!:))
Avatar użytkownika
Ola B.
 
Posty: 1816
Dołączył(a): N, 27.02.2005 19:43
Lokalizacja: Kutno

Powrót do Korespondencja