ZOO i pewne bóle..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ZOO i pewne bóle..

Postprzez fmd N, 10.07.2005 22:16

Pani Krysiu,po pierwsze to muszę napisać o reakcji mojego Krzysia na to co pani napisała kapkę niżej tzn:"...Podoba mi się ten Krzysio".Pokazałam mu to,a on na to zaczerwieniony z radości powiedział:"Podziękuj pani Krysi i napisz ,że Cię kocham".
No to pani Krysiu dziękuję i mówię pani,że mnie Krzysiu kocha.

A cod o nagłówka.
Otóż dzisiaj w Zabrzu niemiłosiernie lało.Mój Krzyś postanowił,że mimo wszystko..pojedziemy do chorzowskiego ZOO.Zgodziliśmy się.I pojechaliśmy.Osobiście żadne z nas nie jest za więzieniem zwierząt,ale skoro już wymyślili takie coś jak ZOO postanowilismy odwiedzić.Ostatni raz w ZOO byłam...12 lat temu.Boże!Było naprawdę miło poza tym,że musiałam mieć czasem sztuczny uśmiech,a to dlatego że nie chciałam nikomu psuć spaceru moimi bólami menstruacyjnymi.Ale przeżyłam.Mama się popłakała,bo zakochała się w jednej małpce kapucynce i potem pół drogi lamentowała,że zabrałaby je wszystkie do domu.No tak.Ja też,ale musiałam być twarda,choć podczas miesiączki jestem strasznie wrażliwa.Ech,to był naprawdę miły,miły dzień.Zjedliśmy też jakieś hamburgery po 3.50 i w ogóle nas to nie ruszyło.dalej byliśmy głodni.

I jeszcze jedno pani Krysiu.
Zjedliśmy dziś śniadanie o 5 rano w lesie przy wschodzi słońca.I stwierdzam,że zaden widok na świecie nie jest tak uroczy jak widok dnia który się budzi i karmi tym czym karmimy nasze serducha...

Całuję moooocno element,który często staje się tematem w naszym domu,a tym elementem jest pani pani Krysiu:)
fmd
 
Posty: 93
Dołączył(a): Śr, 22.06.2005 11:11
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Krystyna Janda Pn, 11.07.2005 21:25

Pozdrawia element serdecznie...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron