UCHO

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

UCHO

Postprzez KAMIL Wt, 12.07.2005 17:01

Pani Krystyno, jeszcze nie wiem jak ksiazka zostanie rozpisana na potrzeby monodramu, ale wiem, ze bedzie to wielki SUKCES w POLONII

Vedrana Rudan, fragment ¨UCHO GARDLO NOZ¨

¨Myślicie, że jestem dziwką. Dziwki są cwane. One zawsze znajdą jakieś wytłumaczenie, dlaczego sprzedają swoją dupę zamiast... Zamiast?! Zamiast?! Bo co?! Wy swojej dupy nie sprzedajecie?! Wy, czcigodne małżonki, które trwają przy mężu? Wy ją dajecie w prezencie? Jesteście Czerwonym Krzyżem? Sranie w banię. Czerwony Krzyż nie rozdaje dup. Tylko paczki. Na ogół mniej niż powinien. Większość paczek aktywiści sprzedają i pakują szmal do kieszeni. Ale nawet wy, moje panie, nie jesteście bezpłatne. Gotujecie, prasujecie, pierzecie, pieprzycie się wbrew własnej woli, sprzedajecie się za status Zamężnej Kobiety. Jesteście Mężatkami. I ja jestem Mężatką. Jeszcze trochę. A potem znowu będę Mężatką. Rozumiem was. Nie można być normalną kobietą, nie będąc Mężatką. Macie rację. Ale wszystko ma swoje granice, moje drogie. Ja to chromolę¨

Pozdrawiam, KaMiL
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Powrót do Korespondencja



cron