Nie odkrywam Ameryki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Nie odkrywam Ameryki

Postprzez Baska Pn, 08.08.2005 12:44

tym stwierdzeniem, ale w polskich filmach nadużywa sie tzw. brzydkich wyrazów. Bardzo rzadko da one uzasadnione. Wczoraj oglądałam "Superprodukcję". Po raz pierwszy, taka jestem opózniona. Słyszałam, że świetny film, komedia, no i p.Juliusz Machulski .... Nie ! nie! i nie! Zostałam zasypana po szyje przekleństwami, fruwały po moi pokoju jak "perszingi" Aż mi wstyd za p.Globisza. Faktycznie, środowisko przestępcze, margines społeczny, ale nie, to nie tak. Teraz mafia to nie tylko oprychy z plastrem na twarzy i z workiem na plecach. To też tzw. "Białe kołnierzyki ", po studiach, znający obce języki, ale nie o tym. Myśle, że Pani w swojej epizodycznej roli dała temu wyraz, "musicie zwiększyc mi honorarium" Słusznie! między innymi za bycie zmuszonym do słuchania przekleństw. Bez sensu.
A jak będzie w nowej roli, no to bardzo ciekawe, myślę, że będzie to kolejna wspaniała rola, atzw. wyrazy będą wyrazami ekspresji, emocji. Może nadużycie z mojej strony, ale to podobnie jak w "Małej", istniało niebezpieczeństwo infantylizmu.... a było nieprawdopodobnie. niepowtarzalnie wspaniale. I tak będzie tym razem. Po prostu bosko.
Pani Krystyno, ja usycham z tęsknoty za Panią, musimy Panią gdzieś zobaczyć grającą, tak dłużej być nie może
Nie ma "Wróżb kumaka", nie ma "Mirona i Jadwigi", w tej (...) TV też beznadzieja. a my więdniemy ...
Serdeczności i najlepsze życzenia. Wspieramy myślami.

d. Basia(z Warszawy)
Avatar użytkownika
Baska
 
Posty: 2549
Dołączył(a): Wt, 19.04.2005 16:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pn, 08.08.2005 20:39

Dziekuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron