Zofia Mrozowska

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zofia Mrozowska

Postprzez TIGER Cz, 18.08.2005 19:01

PANI KRYSTYNO,
JUTRO MIJA 22 ROCZNICA ¦MIERCI WYBITNEJ POLSKIEJ AKTORKI ZOFII MROZOWSKIEJ. OBOK BARBARY RACHWALSKIEJ BYŁA TO JEDNA Z MOICH ULUBIONYCH AKTOREK STARSZEGO POKOLENIA.
BYŁA PIęKNA, NIEZWYKLE SKROMNA I BEZPO¦REDNIA. ŻADNEJ BLAGI I POZERSTWA.NIE BYŁO W NIEJ ZAWODOWEJ ZAWI¦CI, MARZYŁA BY ZAGRAć Z JEANEM GABINEM, ¦MIAŁA SIę Z TEATRALNYCH PRZESĄDÓW. PRZEZ 34 LATA ZWIĄZANA Z TEATREM WSPÓLCZESNYM. ¦MIERTELNIE CHORA , ZREZYGNOWAŁA Z GRY ALE NIE Z PRACY W SZKOLE TEATRALNEJ. WYCHODZIŁA NA PRZEPUSTKI BY SPOTKAć SIE ZE STUDENTAMI. BYŁA PROFESORKĄ, KTÓRA PRZEKAZUJE WSZYSTKIE TAJEMNICE ZAWODU...
TO GAR¦ć INFORMACJI DLA TYCH KTÓRZY NIE ZNAJA FENOMENU ZOFII MROZOWSKIEJ, KU WSPOMNIENIU....

POZDRAWIAM PANIĄ!
TIGER
Avatar użytkownika
TIGER
 
Posty: 49
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 08:41
Lokalizacja: gliwice

Postprzez Krystyna Janda So, 20.08.2005 04:15

Dziękuje za t przypomninie, Napisałam kiedys felaeton o Pani Zofii. Pani Zofia była naparwde kmś absolutne wyjatkowym, nadzwyczajnym wartym wielkiego wspomninia , bigraficznego. Ja napisałam kiedys jeden mały feleiton na Jej teamt. Zamieszczę go w dzienniku w tę rocznicę. Chociaż to. Dziekuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron