dziękuję :-)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

dziękuję :-)

Postprzez -Agnieszka- Wt, 30.08.2005 21:36

Pani Krystyno!
Przed chwilą zobaczyłam Pani odpowiedź i ucieszyłam się jak dziecko. Do tej pory czytałam tylko Pani książki (nawiasem mówiąc z wielką pasją! bardzo mnie cieszyły i fascynowały!) ale zawsze miałam świadomość, że skierowane są do rzeszy czytelników. A tutaj kilka słów specjalnie do mnie. :-))) Dziękuję!
Chociaż nawiasem mówiąc moja mama (Beata), kiedy czytała "Moja droga B." była święcie przekonana, że przesłanie każdego listu skierowane jest właśnie do niej - nawet nagłówek się zgadzał. :-)))
I pomyśleć, że to wcale niegłupia kobieta, tylko bardzo Panią lubi i szanuje, tak samo jak ja.
Pani Krysiu czy mogę do Pani pisać? Czy mogę zajmować Pani cenny czas, który mogłaby Pani poświęcić dla siebie czytaniem moich listów? Proszę o szczerą odpowiedź.

moc pozytywnych wibracji

-Agnieszka-

Ps. Jutro wypożyczam "Człowieka z żelaza"! wstyd, że go do tej pory jeszcze nie obejrzałam...
A jeśli kot jest od państwa Bryllów to nie mam szans na podobnego. A szkoda bo jest naprawdę piękny. :-)
-Agnieszka-
 
Posty: 8
Dołączył(a): So, 27.08.2005 22:22

Postprzez Krystyna Janda Śr, 31.08.2005 04:46

To Forum jest dla wszytskich , aja stram sie być tu tka czesto jak mogę. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja