j.gajos i piekni

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

j.gajos i piekni

Postprzez alanglik So, 10.09.2005 20:31

Jak mialem 19 lat i schodlem, bo bardzo cierpialem i chodizlem na terapie, i mialem matore i chcialem uciec z domu, to okazalo sie ku mojejmu z dziwieniu ze jestem piekny, nie przystoiny jak wypadalo by mezczyznie,ale piekny przystoiny, wspanialy zachwycajocy, goracy, podniecajacy, ale nie w mojej opini, bo mi wydawalo sie z ejestem taki sam jak yblem wazac 30 kg wiecej, nie w mojej opini tylko oponi kobiet i mezczyn ktorzy chieli sie ze mna przespac.
to bylo straszne bo ja walsnie wtedy bylem maksymalnie nieszczesliwy i jakmaly psiak poszukiwalem kogos kto by mnie naprawde kochal, ale oni kimkolwiek byli niemogli sie opanowac, rozny wiek ,rozna plec. Straszne. Czasmi bylo ich mi na wet szkoda, niestety jestem bardzo wrazliuwy i inteligenty, te cechy byly oczywiste wczesniej, ale zeby "piekny"?
okolo 4 lat pozostalem piekny , co rowniez nzanczylo szczuplu, wazylem 65, albo 70 kg, z nikim z nikim sie nie kochalem bo ja chcilem z milosci, a oni wariiowali za kims kim nie bylem wiec mnie nie mogli pozanc i kochac. To bylo straszne. Az pewnego razu wpadlem an wspanialy pomysl , chcialem miec spokoj, dosyc tych zakochanych, zaczolem obrzerac sie makaronem zamias dietetycznym jedzenie, udalo mi sie , przytylem. A oni sie odczepili.


Mam iloraz inteligenci 130 na 90 przecietny dla 80% ludzkosci, studiowalem filozofie, jestem oczytany, jestem zabawny i wygadany, jestem odwazny, mam wielka wieedze o malarstwie wspoczesnym, pisze wiersze od 12 roku zycia, wrazliwy, tak ze czuje uczucia innych ludzi, umiem spelniac ich ukryte mazenia, i zadna z tych cech nie byla widoczna. Mam proprocze sny medytuje, wiee zeczy w zyciu przyszlo mi z trudem, i musialem sie wyjkazac pomimo lekliwosci odwafga ideterminacja, czesto cierpilem, zeby zmusic sie do zycia chodzile 6 lat na psychoterapie zeby pozbyc sie depresji i byc aaktywnuym, mialem trudne zycie, musialem siobie proradzic , czesto bez pienidzy. I nikt ale to nikt tego nie zauwazal. a ja dostwalem bzika z samotnosci.

majac prawie 90 kg, czuje sie siwetni, nikt ode mnie nic nie che. Jakie to codowne.
prosze to pokazac mojej ulubionej aktorce mlodego poolenia, osobie o niebywalym potencjale ktora tka wspaniale grala w kto sie boi Virgini Wolf, Agnieszcze, ktorej role pameitam i cenie, o ktorej wiem ze tez jest bardzo wrazliwa, prosze jej top pokaza jako dowod ze mazenia o byciu pieknym sa fajne ale fajne to wcale nie jest.
Mam dziwna taktyke tak sie ubieram zeby nie byc zauwazalny, jak sie kiedys lubilem popisyweac to tak sie azachowuje zeby by niewidoczny, i jem to co lubie i wcale sobie naie zaluje. Tluszcz zmienil mi rysy twazy a ja rozkoszuje sie swietym spokojem i tym ze ludzie jjak mnie lubia to mi mowia to szczerze,. bo moje 30 kg djae im mozliwosc poznania mnie.

Spotakalem teraz chlopaka, z ktorym che byc, boje sie ze mnie nie zeche bo jestem za gruby, boje sie ale nie zamierzam sie odchodzac zweby byl ze mna, nie zamierzam, troche schudne, ale bez przesady.

A co do J.Gajosa, to kiedys go spotkalem na ulicy, zaskoczylo mnie to bo wlasnie jechelm na spotkanie w Szkole na Miodowej z Nim, wiec jakos odruchowo powiedzilem mu dzine dobry. Grzecznie mi odpowiedizla, to samo i upszejmie nie wtracal sie do mojego zycia, byciem gwiazda ani kim kolwiek innym, a mam z tym pewne doswiadczenie bo zeby zarobic na siebie w trakcie studiow bylem kelnerem w warszawskich restauracjach, wiec wiem co nie co o gwiazdach.
Mily upszejmy czlowiek.
Spotkanie z nim bylo zachwycajca, madry delikatny, wartosciaowy.
Widzialem jego Swidrygajowa 4 razy, w roznych okresach na przestrzeni dwu lat. Najbardzije podobal mi sie w pene przedwakcyjne pozn epopoludnie, bylo nas na sali 7, a aktorow wiecej na scenie. A on gral tak ze wyraznie czulem jak metafizyczny wymiar przemawia przez niegow tej roloi,, jak wyczucie tajemnic wszechswiata dzwieczyw niektorych kwestiach, wyraznie czulem jak chec nam dac cos z siebie i powiedzic cos o sobie i swiecie. Niestety na scenie nikt poza nim nie byl widoczny...
Bardzo suie ciesze z jego Sukcesu...
Doibrze ze zostal doceniony.
A tych 4 pancernych to niepamietam i wogole mi sie tam nie podobal, jak go oglalem w powtorkach. On tego tez pewnie nie lubi ale mnie sie kojarzy z Tureckim ktory smiej sie z dyrektora i grzebuie sobie w oku przez oprawke okularow w ktorych nie ma szkla.
I jeszcze z takiej sztuki w teatrze telewizji ktora byla o ukrywajcej sie zydowce , a on graL ROLE NAUCZYCIELA , jakos to pamietam i tka sztuke w ktorej aktorzy siedzieli przy stole a sztuka byla o UFO.
Poza tym jak byl mlody to byl ladny, a ja mam awersje do ladnych...

POZDRAWIAM NAJWSPANIALSZA, jak idzie budowa teatru? Ciesze sie ze Pani wziela pod skrzydla Agnieszkae, bo czasuy jakies nie bardzo a szkoda zeby sie amrnowal i nie grala.
alanglik
 
Posty: 24
Dołączył(a): So, 19.03.2005 13:14

Postprzez Krystyna Janda N, 11.09.2005 06:48

Bardzo dziękuję za refleksje , za list. Co do budowy ...za chwilę rusza strona teatru i tam wszytskie nowości i wiadomości w ogóle. Pozdrawenia i dobrego poczucia we własnej skórze.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja