no tak a teraz zgoda męza:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

no tak a teraz zgoda męza:)

Postprzez mysza Pt, 30.09.2005 11:36

Pani K
Ucho gardło..druga część kompletnie mnie zaskoczyła,i podobała mi sie bardsziej niz,pierwsza połowa.Ale ogolnie tragiczna ta,ksiazka,Boze co ci Ludzie przeszli,w sammym srodku SWiata Europy..okropnośc.
NO a siostra sie zgodziła 15listopada pojechaxc ze mna na Pani UCHO do Warszawy(do ja sie boje sama ,juz pisałam kiedys)jej maz sie zgodził,ale moj sie jeszcze zastanawia:)
ale tak sie ciesze juz sama mysla o tym,ze to takie realne jest,5-mcy temu(bo tyle chodze na terapie)w głowie by mi sie nie zmiesciło,zeby do miasta pojechac a co dopiero do warszawy,gdzie jeszcze bedzie pełno ludzi(obcych) w jednej sali!
Ale ja nigdy nie pomyslałam ze ja do takiego stanu sie doprowadze NIGDY!!ale do przodu do przodu,przyjade na Pani monodram,i jak będzie mozliwosc to zrobie sobie z Pania i z siostra zzdjęcie co?prosze bardzo?
ale jestem radosna sciskam
B
ps ;ciekawe czy Adze sie będzie podobac Verdana,bo ona jest trudna,ta ksiazka co Pani mowi?trudna czy nie?
dobrze ide sie cieszyc pozdrawiam
mysza
 
Posty: 32
Dołączył(a): So, 09.04.2005 10:40

Postprzez Krystyna Janda So, 01.10.2005 05:26

Zibaczymy jak będzie . Ja jeszcze rli nie amm w kieszeni...Premiera moja zapalnowana na 11 listopada. Zobaczymy....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja