Majewski show

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Majewski show

Postprzez Isabel Wt, 11.10.2005 23:21

Program okrutnie ogłupiający, ale oglądam powtórki w soboty, tylko po przeczytaniu na Pani stonie, że znowu Panią sparodiowano. Z ciekawości, w sobotę można na głupoty sobie pozwolić, albo się usprawiedliwiam tak na zapas :) ale nie o tym. Pytanie moje brzmi dlaczego zawsze musi pani koniecznie zapalić !!! A ostatnio to nawet pani przesadziła, prosząc Szymona, aby na kolejny raz zaopatrzył się w popielniczkę, bo Pani chce się palić. Z jednej strony zabawne, z drugiej żenujące. Ostatnio Pani występowała w towarzystwie Pana Kwaśniewskiego i Pani Kwaśniewskiej. Pani czyli KJ rzuciła temat , to może porozmawiajmy o moim teatrze, na to Pani Kwaśniewska: "a co mnie obchodzi pani teatr". Osobiście uważam, że gra aktorska parodiującej Panią znakomita, tak sedno sprawy dość ujmująca jednak. Nie wiem czy Pani widziała kiedykolwiek ten program ( choć trudno to nazwać "czymkolwiek"), ale jednak mimo uśmiechu na mojej twarzy, budzi niesmak, szczególnie jak tam Panią parodiują. Zaznaczam, że nie mam nic przeciwko parodii, ale niech Ona będzie ze smakiem a przede wszystkim na czasie. Pozdrowienia dla Pani i OPERATORA i oczywiście dla Pana Szymona.
Isabel
 
Posty: 120
Dołączył(a): So, 04.06.2005 14:54

Postprzez Krystyna Janda Śr, 12.10.2005 04:10

NIgdy tego nie widziałam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja