KOTKA i LULU

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

KOTKA i LULU

Postprzez Joanna So, 03.12.2005 23:40

Pani Krystyno,
Pozwalam sobie wkleić tutaj mój apel, który wpisałam w Naszym temacie istniejącym na forum ogólnym temat "Rzecz o zwierzętach..."
Poniżej dodaję również link do historii o znanej już na całym świecie kotce i o jej właścielach, którzy co zrobili...? O tym poniżej.

"
Moi Drodzy!!!
Znając historię kotki, która szczęśliwie się odnalazła i historię LULU (z ostatniej opowieści Pani Krystyny), czy coś Wam przychodzi do głowy? Jakiś wniosek???

IDENTYFIKATOR Z KONTAKTEM DO WŁA¦CICIELA ! ! !

Widziałam wiele nieszczęść zwierząt i ich właścicieli, wiele łez, dramatów najukochańszych i wypieszczonych psów i kotów błąkających się zimą, przerażonych, nierzadko potrąconych przez samochód...

Mały medalik przy obroży... może uratować życie Waszym kochanym zwierzakom. Tak, wiem że są takie psy,które nie odchodzą od nogi swego Pana. Na początku tego roku (po okresie sylwestrowym) w schronisku co 4osoba tak uważała ("tak było zawsze, zawsze się pilnował, itp"), a mimo to szukały swojego pupila ze łzami w oczach. Są różne sytacje, nie jesteśmy w stanie przewidzieć co może się wydarzyć, co może stać się z Nami podczas spaceru, a co wtedy z Naszym psiakiem???

Błagam, dbajcie o to, aby Wasi ozdpowiedzialni znajomi również założyli swoim pupilom medalik z kontaktem do nich. Prawie połowa psów w schroniskach nie znalazła by sie tam, gdyby miały medalik z namiarem na swój dom.

http://wiadomosci.onet.pl/1205436,69,item.html
"


Pani Krystyno,
Nikogo nie osądzam, nie potępiam... Moja Betka (sznaucerka średnia) ma 9 lat. Dopiero od 2 lat jest właścielką "swojego dowodu osobistego" ;-) czyli wygrawerowanego medaliku z imieniem, adresem zamieszkania i dwoma telefonami. Można taki medalik wykonać w jednym ze sklepów zoologicznych, w ciągu 3minut za 25zł. Sklep mieści się w Warszawie w C.H. ...niedaleko pewnego ronda (rondo kojarzy mi się z dzieciństwem, rozbitym kolanem i zielonym listkiem... ;-) - aby było bez reklamy.

Pozdrawiam Panią, Marysię i Wszytkich ludzi kochających zwierzęta!!!
Joanna
 
Posty: 9
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:13
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pn, 05.12.2005 05:38

Bardzo serdecznie dziękuje. Pozdroweinia i wszytkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja