TEATR

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

TEATR

Postprzez ANNADAB So, 10.12.2005 15:12

Dziękuję za piątkowe przeżycie teatralne. Brak mi słów. Dzięki Pani poczułam przede wszystkim wstyd jak mało, pomimo moich dopiero co skończonych pięćdziesięciu lat, wiem o świecie i o tak niedawnej historii jaką była wojna na Bałkanach. Pamiętam, że kiedyś, dawno temu zdałam sobie sprawę jak zobojętnieliśmy na okrucieństwo oglądając jednym okiem migawki z Wietnamu nadawane w dzienniku, w porze kolacji. Po wyjściu z kina z 'Hair' więcej czułam niż widząc podawane na bieżąco informacje z frontu. Podobnie działo się z wojną na Bałkanach, chociaż miało być inaczej, miałam śledzić uważniej i zrozumieć dlaczego ludzie mogą być tak bezwzględni i okrutni. Niestety nadal niewiele rozumiem. Wysyłam do Pani wspaniałego teatru wszystkich przyjaciół i rodzinę. Nie zabieram czasu, ale jeszcze raz dziękuję za wspaniałe przeżycie. Anna Dąbrowska
ANNADAB
 
Posty: 3
Dołączył(a): So, 10.12.2005 01:09

Postprzez Krystyna Janda So, 10.12.2005 16:19

Dziękuję bardzo. Zrobiłam ten spektakl , bo dawno żaden tekst nie mi się tak potrzebny. Mnie samej równiez.Pozdrawiam Panią i Rodzinę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja