SHIRLEY VALENTINE

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

SHIRLEY VALENTINE

Postprzez julia5 Śr, 28.12.2005 12:22

Pani Krystyno...
Dziękuje za bardzo udany wieczór... tego mi było trzeba... ja plus kilku innych forumowiczów spędziliśmy miło wieczór... spektakl bardzo mi sie podobał, a kiedy wróciłam do domu to zapowiedziałam bardzo bliskiej mi osobie, że musze ją wziąć na to przedstawienie...
Pierwszy raz byłam w Pani teatrze, aż wstyd się przyznać...no ale byłam pierwszy raz...i moge obiecać że nie ostatni... fajna ta mała scena, szczególnie jak się siedzi w pierwszym rzędzie, to daje taki bliższy kontakt. i nawet fakt że źle się poczułam i podczas przerwy ratowałam się jak mogłam nie był tak ważny...powiedziałam sobie że musze wytrwać do końca bo chcę, bo było bardzo miło...
a najbardziej dziękuje za to że przed samym wyjściem zrobiła sobie Pani zdjęcie z nami, choć bardzo się Pani śpieszyła...
życzę powodzenia w budowie teatru, i ja wierzę że Pani się uda....już ma Pani własny kąt, własne miejsce do spotkań z publicznością
zastanawiam sie czy spektakl z teatru studio "Mała..." też się znajdzie w Polonii? bo na tej małej scenie dałoby to niesamowity efekt...
kiedy patrzyłam na tą SHIRLEY to sobie myślałam o ludziach których znam a którzy są tak bardzo podobni...najbardziej podobał mi się fragment o tej chwili w raju, o tym że są ludzie którzy uważają że mają wykupiony miesięczny ziemia-raj i tak sobie wędruja... tak, to było niesamowite a jakże prawdziwe...jak wielu takich ludzi znam... niestety...
jednak mimo wszystko ten spektakl dał mi też nadzieję!!!!!!!
bardzo dziękuje...
julia5
 
Posty: 811
Dołączył(a): N, 03.04.2005 22:28

Postprzez Krystyna Janda Pn, 02.01.2006 08:25

To" ja dziekuję. " Mała Steinberg" nie może być grana w POLONII bo się na tej scenie nie zmieści. A pzoa tym dlaczego mam ja zanbierac z Tearu Stdio gdzie powstała? Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja