pani opinia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pani opinia

Postprzez rayen Cz, 29.12.2005 10:58

pani krystyno.ja , jak i wiele osob, takze przeczytalam ksiazke o pani.w odpowiedzi na jeden z listow napisala pani ,ze nie miala z ksiazka nic wspolnego.Czyli to juz wiem. a czy przeczytala pani ta monografie, jakie jest pani zdanie na jej temat. wiem, ze pani odpowiedz moze posluzyc mediom, ale ja jestem prosta dziewczynka ,zyjaca w anglii, nie przedstawicielka polskich szmatlawcow =gazet brukowych.

musze pani powiedziec, obiektywnie,bo nie jestem osoba bezposrednio zainteresowana,ze czuc sympatie i szacunek panow grygo i michalaka do pani. ale pani pewne rzeczy zapewne wie lepiej i moze sa faktycznie jakies niescislosci w "Kameleonie-zawodowcu".
Pozdrawiam.
rayen
 
Posty: 996
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:35

Postprzez Krystyna Janda Pt, 30.12.2005 15:01

Tu nie chodzi o suympatię itd, oscicsłości i nieścicłości moze wiecej , ale to jest ksiażka ktora polegała na zebraniu kilku opinii i cuytatach z moejgo dziennika , zamieszczonych często bez kontekstu i nic ponadto. Panowie nie sądzę aby znali moje rzeczy , wiele widzieli czy bywali w taetrze, tylko tyle. Ta książka nie zawiera Ich stosunku czy opinii n ajkikolwiek temat. Pozdrawaim. .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja