Szymon Majewski Show

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Szymon Majewski Show

Postprzez Sloneczna Cz, 05.01.2006 15:46

Nie wiem, czy ktoś już o to pytał kochana pani Krysiu, ale tak się zaczęłam ostatnio nad tym zastanawiac...

Czy widziała pani, albo chociarz słyszała, a tym, co czasem pojawia się w programie emitowanym przez TVN "Szymon Majewski Show". Otuż po odwiedzinach gości prgramu, znanych choć niezawsze lubianych ;) pojawiają się tak zwane "Rozmowy w tłoku", w którym pojawia się kabaret parodiujący polityków, aktorów, piosenkarzy. Kilka razy pojawiła się tam kobieta, która udawała panią. Jestem ciekawa czy pani to widziała, i co pani na ten temat sądzi. Według mnie to jest troche przesadzione. Niedługo po tym, jak poraz kolejny widziałam "Rozmowy w tłoku" z "pani" udziałem, klikając po kanałach natknęłam się na jakiś wywiad na TVP2, i przyznam, że miło było zobaczyć panią w oryginalnym wydaniu.

Przy okazji, życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ;)
Acha, i jeszcze jedno: chciałabym kiedyś odwiedzić pani Teatr, przeżyć jego magię...
Bardzo serdecznie pozdrawiam pani Krysiu :)
Avatar użytkownika
Sloneczna
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pt, 09.09.2005 19:05

Postprzez Krystyna Janda Pt, 06.01.2006 13:06

Niestety nigdy nie widziałam ale nie mam nic przeciwko temu żeby mnie parodiowano...jestem osobą publiczna , można sobie poużywać ....a ja musz emieć to wliczone w koszty....a bardzo tam nie miło?
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja