Łódż

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Łódż

Postprzez fanka Pn, 09.01.2006 10:26

Pani Krystyno!
Byłam w Łodzi i po raz pierwszy widziałam Panią "na żywo". Gdy zastanawiałam się co napisać do Pani o tym spotkaniu przyszło mi na myśl zdanie, które napisała Pani kiedyś w swoim dzienniku, a które bardzo mi się podobało: "W takiej chwili wszystkie słowa nadają się do kosza". Niech to zdanie wyrazi to, co czuję po spotkaniach z Panią.

Życze więc udanego pobytu w Londynie i spełnienia planów z nim związanych, a potem udanego wypoczynku na nartach! Prosze się nie dać zamęczyć walizce z tekstami do przeczytania, Pani oczy muszą w końcu chwilkę odpocząć. No a przede wszystkim życzę Pani, aby te brakujace dwa miliony na Polonię spadły z jakiegoś przychylnego nieba. Podobno jak czegoś się bardzo pragnie, to los nam sprzyja.

Krakowianie lubią trawestować znane powiedzenie mówiąc "Wszystkie drogi prowadza do Krakowa". Prosze więc pozwolić nam mieć nadzieję, że chociaż jedna droga zaprowadzi Panią do nas, do Krakowa. Oczywiście najpierw prosze odpocząć, my poczekamy.

Moc, moc pozdrowień z Królewskiego Grodu, który jest smutny bez Pani
Fanka
fanka
 
Posty: 34
Dołączył(a): Śr, 08.06.2005 17:14
Lokalizacja: krak

Postprzez Krystyna Janda Śr, 25.01.2006 07:28

Dziękuję serdecznie za list. Zdaje się że jakaś droga prowadzi mnie do Krakowa wczesną wiosną. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja