Gorące pozdrowienia!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Gorące pozdrowienia!!!

Postprzez hellomoto20 Pt, 13.01.2006 19:37

Witam gorąco Pani Krysiu!!!Tak dawno nie klikałem w Pani stronę,że zaqczne od najlepszych życzeń noworocznych.Oglądając dziś telewizję zobaczyłem relacje z występu w Pani autorskiej sztuce i tak sobie pomyślałem jakby to było fajnie jakby Pani odwiedziła moje miasto.Po dłuższym czasie niemożności wyszedłem dziś do miasta i przechodząc obok teatru zamurowało mnie-słowo stało się ciałem!Będzie Pani w Legnicy.To wspaniała wiadomość jednakże dla mnie tragiczna-moja studencka pensja nie pozwala na taki wydatek jakim by było uczestnictwo w Pani spektaklu.Niemniej jestem dumny,że aktorka takiej rangi będzie grała w moim mieście.Życzę wszelkiej pomyślności w realizacji Pani planów zwłaszcza przy szybkiej renowacji i remoncie Teatru Polonia.Przesyłam serdeczności.Grzegorz
hellomoto20
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn, 20.06.2005 19:03

Postprzez Krystyna Janda Śr, 25.01.2006 22:07

Bardzo mi przykro ze pana tam nie będzie. Ciekawe swoja droga po ile bilety, no ale to sprawa zapraszającego a nie zapraszanego i ja się nigdy do tego nie wtrącam. Bardzo Pana pozdrawiam , serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja