WAŻNE !!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

WAŻNE !!!

Postprzez madziunia Pn, 23.01.2006 12:33

Dzień Dobry Pani Krystyno!
Ależ się dziś ucieszyłam, gdy weszłam na tę stronkę i zobaczyłam nową kartkę w dzienniku. Wróciła Pani do nas:) Mam nadzieję, ze na nartach było cudownie - zresztą można to wywnioskowac z filmiku:) no i,ze wypoczęła Pani, bo komu jak komu, ale Pani wypoczynek się należy.
Ja już po studniówce - było poprostu grejt, ale opisze to Pani następnym razem, bo tyle osób tu napisało, ze pewnie nie wie Pani od czego zacząc. No ale co zrobic, kiedy my wszyscy tak Panią lubimy:)
Pani Krystyno mam do Pani ogromna prośbę. 28. stycznia o 20.00 będe w Polonii na Shirley. Nigdy jeszcze nie byłam na Pani spektaklu, nigdy nie widziałam Pani na scenie ani wogóle. Juz za 5 dni spełni się moje marzenie. Dlatego moja prośba - chciałam Panią poprosic o krótkie spotkanie, kilka minut, wiem ile ma Pani pracy i obowiązków i, że często brakuje czasu, ale nie wiem kiedy będę mogła ponownie odwiedzic Polonię. Chciałabym chwilę porozmawiac, zrobic sobie z Panią zdjęcie, chciałabym spojrzec Pani w oczy i powiedziec jak bardzo Panią cenię. Mam nadzieję, że nie proszę o zbyt wiele i, że będzie to możliwe. Będę bardzo wdzięczna!!!
Tymczasem pozdrawiam i życzę miłego dnia!!!
Czekam cierpilwie na odpowiedź:)
madziunia
 
Posty: 2259
Dołączył(a): Wt, 22.11.2005 21:14

Powrót do Korespondencja