Polskie kino

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Polskie kino

Postprzez tori Śr, 25.01.2006 22:38

Witam i ciepło pozdrawiam w jakże mroźą noc..Wczoraj oglądałam fim "Przesłuchanie" przynam, że pierwszy raz bo wcześniej byłam za młoda i głupia, żeby go naprawde zrozumieć dlatego się nie porywałam..Ale wczoraj..uff..Nie mogę powiedzec ze fim był piekny bo to byłoby nie na miejscu...On był cięzki...przykry..ale niesamowicie zrealizowany..Prawdziwie..fenomenalnie..rewelacyjnie...Trudna rola, a pani zagrała ją znakomicie...Chylę czoło...najniżej jak potrafię..
Mam jeszcze tylko jedno małe pytanko: DLaczego tak mało polskich filmów pokazywanych jest w poslkiej telewizji..tez tej komercyjnej?Przecież mamy tyle godncyh aktorów, reżyserów, scenarzystów itp...Dlaczego przeglądając program telewizyjny z rozpaczą stwierdzam, że nie mam czego obejrzec bo kazda produkacja to USA<film akcji albo płytka komedia>Jestem pokoleniem 86' i znam mnówstwo ludzi w moim wieku, którzy jak ja kochają polskie<prawie wyłącznie polskie> kino i nie mają zbyt wielkich szans się nim nacieszyc...A nie zasze można isc do teatru..:( Ubolewam nad tym jako miłośniczka polskiego kina<wyłaczając filmy typu: Chłopaki nie płaczą..koszmar>
Dużo Słonka i optymizmu...Kłaniam się:)
Avatar użytkownika
tori
 
Posty: 17
Dołączył(a): So, 10.09.2005 20:31
Lokalizacja: Zgierz

Postprzez Krystyna Janda Śr, 25.01.2006 23:18

No i dlatego młodzi ludzie organizują filmowe kluby, grupy dyskusyjne filmowe i inne tego rodzau rzeczy żeby soebi ogladać i rozmawiać o tym o czym chcą....A ja dzis przygodnei spotaknemu młodemu człoweikowi opowiadałam o czym jest Zwierciadło Tarkowskiego. Pozdroweinia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja