Niesamowita siła przebicia!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Niesamowita siła przebicia!!!

Postprzez desiree Cz, 02.03.2006 21:40

Kochana Pani Krysiu!!!
Tak własciwie to długo sie zastanawialam, czy napisac do Pani i doszlam do wniosku- dlaczegóż by nie?? Jest Pani dla mnie niesamowita czlowiekiem, poprzez to co Pani robi i ile Pani robi rzeczy naraz...i ze w tym wszystkim znalazła Pani jeszcze czas dla nas-zwykłych ludzi,ktorzy tak naprawde potrzebuja tak wielkich autorytetów jakim jest własnie Pani.W dzisiejszych czasach moim zdaniem trudno jest znaleść osoby z takimi wartosciami, zasadami, z tak silnym charakterem i z wielkim optymizmem (który zresztą u nas polaków dość rzadko sie zdarza) no i oczywiscie z tak ogromna siła przebicia jaka Pani wlasnie posiada! Mam 21 lat pracuje, studiuje...i czasem brakuje mi siły i entuzjazmu do życia...a przecież swiat należy do młodych!!! Tylko co zrobic?Skad czerpac siłe???
Pani Krysiu bardzo bym była szczęsliwa gdyby mi Pani odpisała choć pare słów.

PS. Mam nadzieje ze kiedys Panią zobacze na żywo, wprawdzie z gór do Warszawy to znowu nie tak strasznie daleko...dla chcącego nic trudnego!!!

Bardzo gorąco Pania pozdrawiam....Magda
desiree
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 01.03.2006 15:55
Lokalizacja: z g

Postprzez Krystyna Janda So, 11.03.2006 13:15

POzdrawiam Pania i nei bardzo wiem jakich klk asłow napisać na temat - skąd brać siły......nie wiem, z radosci ze sie żyje chyba , tak najbezpieczniej.....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja