DARKROOM - rewelacja!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

DARKROOM - rewelacja!!!

Postprzez kasia kasia Śr, 15.03.2006 23:27

Pani Krystyno!
Chciałam Pani z całego serca podziękować za stworzenie miejsca, w którym jest możliwe spędzenie tak cudownego wieczoru jak dzisiejszy. Bardzo dziękuję za wszystkie spektakle (które oglądam na bieżąco), ale dzisiaj dziękuję szczególnie za DARKROOM. Mam uczucie, że spektakl ten dotarł prosto do mojego serca i na pewno zostanie tam na długo. To moje myśli, także te, których nie umiałam wypowiedzieć i moje obawy zostały tam głośno powiedziane. A przy tym forma jest naprawdę mistrzowska. Dziękuję Pani za to, że to własnie w Tearze Polonia mogli wystąpić TAK WSPANIALI AKTORZY. Zagrali oni rewelacyjnie - każda z postaci jest "z najwyższej półki". Przy tym wszystkim, a może przede wszystkim, spektakl jest odważny i za tę odwagę też Pani dziękuję. Już się nie mogę doczekać, kiedy zobaczę ten spektakl jeszcze raz i co nowego w nim znajdę. Proszę o przekazanie gratualcji aktorom grającym w tym spektaklu.
Bardzo, naprawdę bardzo gorąco, dziękuję Pani za stworzenie dla nas Teatru Polonia. To jedno z najważniejszych miejsc. Jestem z Panią i trzymam kciuki za dalsze plany.
Pozdrawiam.
Kasia
kasia kasia
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz, 30.06.2005 21:12

Postprzez Krystyna Janda Pt, 17.03.2006 21:39

Dziękujemy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja