Do Marty M.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Do Marty M.

Postprzez dwilczynska So, 18.03.2006 21:28

Pani Krysiu proszę mi wybaczyć,że na pani forum napiszę do tej dziewczyny.Mogę i chcę jej pomóc.Ona napisała do pani o tym,że nie ma pieniędzy na in vitro,a ja chcę się z nią skontaktować.Weszłam tu,by do pani napisać kochana pani Krystyno i napisałam długi post,a potem szukając co pani innym odpisała natknęłam się na jej rozpaczliwy list.

Droga Marto!!!

Z pewnością nie uwierzysz w to co napiszę,ale to szczera prawda.Dostałam od Boga Dar Modlitwy Wstawienniczej,bo to się tak nazywa i kiedy się modlę to chorzy są uzdrawiani,a niepłodne kobiety zachodzą w ciążę i rodzą zdrowe dzieci.Na codzień dzieją się w moim życiu wspaniałe cuda.Jeśli chcesz to się ze mną skontaktuj na poczcie lub GG,bo nie będę się tu rozpisywać,to nie jest moje forum,ale nie miałam z Tobą żadnego innego kontaktu.Samo to,że Dobry Bóg mi kazał dziś wejść na to Forum,a Tobie napisać o swoim problemie pani Krysi jest cudem.Ja napisałam post na forum Nasz Bocian i piszą do mnie dziewczyny niepłodne od niedawna,a już 3 z nich są w ciązy.Danuśka . dwilczynska@op.pl gg4259459.Pisz śmiało!.



Jeszcze raz pozdrawiam pani Krystyno i serdecznie przepraszam za ten post.Powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach!!!Niech panią Bóg błogosławi!
dwilczynska
 
Posty: 7
Dołączył(a): So, 18.03.2006 20:12

Powrót do Korespondencja