Agnieszka Osiecka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Agnieszka Osiecka

Postprzez p.jaworowski Wt, 21.03.2006 19:00

Witam Pani Krystyno

Nazywam się Piotr Jaworowski. Jestem studentem dziennikarstwa, z Łodzi ale raczej nie zostanę w przyszłości przy tym zawodzie, chyba się trochę pomyliłem przy wyborze studjów. Ale mniejsza z tym.
Piszę do pani w bardzo konkretnej sprawie. Na zaliczenie warsztatów prasowych muszę napisać portret. Zdecydowałem sie na napisanie go o Agnieszce Osieckiej. I w tym miejscu przydała by mi się Pani pomoc.
Moim marzeniem w tej kwestii jest dotrzeć do jak największej liczby osób, ktore miały kontakt z tą znaną artystką. I na mej liście życzeń znalazło się również i Pani nazwisko.
Mam zapytanie (wiem że ma Pani teraz urwanie głowy z teatrem) czy byłoby możliwe sie spotkać i porozmawiać. A przynajmniej porozmawiać przez telefon (chociaż wolałbym tego uniknąć, gdyż rozmowy telefoniczne są mało efektywne w wielu kwestich i nie można dowiedzieć sie tego co z rozmowy na żywo z daną osobą).
Naprawdę bardzo mi zależy na spotkaniu z Panią, gdyż jest Pani jedną z najważniejszych osób na mojej liście jak nie najważniejszą.
Z góry dziękuje i oczekuje odpowiedzi.
Z poważaniem
Piotr Jaworowski
p.jaworowski@gazeta.pl
p.jaworowski
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 21.03.2006 18:36

Postprzez Krystyna Janda Cz, 23.03.2006 06:54

Niestety teraz nie mogę Panu służyć czasem. Bardzo mi przykro. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja