zasłużenie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zasłużenie

Postprzez agnieszka-kosik Wt, 11.04.2006 23:06

Witam Pani Krysiu i serdecznie GRATULUJE:))

Moment na przyznanie Panmi nagrody nie mógl być bardziej trafny:) - Mam nadzieje że powoli przestanie Pani wątpić w to co robi i myslec że to nie ma sensu?!
Mam nadzieje również że dzięki tej nagrodzie będą bardziej przychylnie przyznawać fundusze na Pani teatr i latwiej bedzie zdobywać sponsorów!

Tak bardzo Pani zasługuje na takie wyróżnienie:) a my wszyscy na forum powinniśmy przyznać specjalny medal dla fantastycznej osoby który tak chetnie dzieli się z nami swoim codziennym życiem:) - dziękuje:)

Szkoda że nie mogłam wcześniej znaleźć chwili na włączenie komputera i od rana trzymać KCIUKI ale niestety zanudzali nas na naradzie i szkoleniu w Osuchowie już od niedzieli a dopiero teraz w spokoju zobaczyłam jak wazny miała Pani dzisiaj dzień. Mam nadzieje że wszystko poszło dobrze - wierze w to:)

Jak zdrówko - czy już lepiej i zaczyna Pani troche chociaz :) - dbać o siebie?

Ps kurcze szkoda że nie udało mi się po drodze z Gdyni wpaść na Karaoke - hm:) - tak myslałam że to bedzie świetna zabawa - bardzo by mi się coś takiego teraz przydało:) Cóż tak bywa ale mam nadzieje że jeszcze mi się uda:) - Bardzo sie ciesze że udał sie pomysł z Karaoke i życze dalszej dobrej zabawy


Zdrówka z pozdrowieniami obecnie z Chełma:)

Agnieszka z Gdyni
agnieszka-kosik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pn, 01.08.2005 19:55

Powrót do Korespondencja