zyc i pracowac, pracowac i zyc

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zyc i pracowac, pracowac i zyc

Postprzez nala Śr, 19.04.2006 15:09

Zycie i praca przeplataja sie, droga Pani Krystyno.Jest to ogromna czesc naszego zycia. cudownie jest pracowac i spelniac sie zyciowo, to tak jak znalezc swoje miejsce w swiecie. Kochac to co robimy, i spelniac sie i byc tworczym, niespokojnym i szukajacym nowych drog. Czyz to nie jest cudowne?To uczucie mozna znalezc w prawie kazdej profesji lub zawodzie, a ze nie da sie zyc bez pieniedzy, coz to tez jest fajne, dopoki mamona finansowa,, nie zniszczy w nas tego tworczego instynktu i woli. Musi byc balans. Ja kocham pracowac, ludzi z ktorymi i dla ktorych pracuje i kocham zycie.Dobrze gdy ta praca jest doceniona/finansowo tez/ bo pomaga spelniac i inne marzenia i pomagac innym i dawac innym radosc. I ja mam,, swoj malenki swiat, do ktorego wioda sciezki,, juz nie pamietam dalszych slow tej sympatycznej piosenki, swiat, ktorego nie mozna kupic . Wiec pracujemy aby zyc i ZYJEMY Aby pracowac.
Oby tylko zdrowie dopisalo. Widac, ze radosc innych sprawia i Pani radosc. Zycze tego wszystkim zagubionym, i zasmuconym. A Pani Radosci z pracy i radosnej,tworczej fajnej publicznosci Nala
nala
 
Posty: 31
Dołączył(a): N, 12.03.2006 16:48

Postprzez Krystyna Janda So, 22.04.2006 06:38

Serdeczności i radości w pracy i w życiu.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja