"¦wiat między wierszami..."

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"¦wiat między wierszami..."

Postprzez ika Wt, 18.04.2006 21:37

Dobry wieczór Pani. Mogę porozmawiać? Jest Pani silną kobietą i zapewne dlatego jestem tu u Pani dzisiaj. O czym? W zasadzie o poezji. Ostatnio "czytam" A. Osiecką. Przejmująco bliskie mi słowa, też ostatnio. Takie prawdziwe... Tak, wcześniej wolałam Leśmiana, ale cóż. Miłość jest piękna, tylko ulotna. Tańczy na wietrze jak liść. Mówiła do mnie pięknie. Potem stchórzyła, a miała być wieczna. Nie mogę nawet żałować po niej, bo jest mi zakazana.Nie warto leżeć w czyjejś szufladzie, warto więc kochać? Pozdrawiam wszystkich zatańczonych przez nią. Tańczcie dopóki wiatr wam sprzyja. Pozdrawiam Panią, czy już jestem "na zakręcie"?
ika
 
Posty: 5
Dołączył(a): So, 08.10.2005 22:19

Postprzez Krystyna Janda So, 22.04.2006 06:58

Kazdy sobei swoej zakręty musi mierzyć sam, bo to nie jest wielkość bezwzgledna. Pozdrowienia , ach..i jeszcze jedno tak czy siak, tak czy owqak ...kochać warto tylko jeszcze trzeba umiec a to nie takie łatwe do nauczenia i to że komus się wydaje że kocha i że umie kochać to jescze nei znaczy że to prawda .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja