Gwóźdź

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Gwóźdź

Postprzez Piotr J So, 22.04.2006 11:48

Szanowna Pani Krystyno. Zaglądam tu już od pewnego czasu i narazie nie zamierzam przestać. Nie da się ukryc że jest Pani czołową postacią na polskiej scenie artystycznej, która posiada niezwykle wielki bagaż doświadczeń, oraz liczne znajomości. Zwracam się do Pani z pytaniem: jaki ma Pani stosunek do mlodzieży zainteresowanej działaniami związanymi z filmem/teatrem? Czy jest Pani otwarta na propozycje (takie jak: scenariusze, sztuki itp) ludzi młodych którzy prawdopodobnie nie mają szans samoistnego pojawienia się na tej "scenie" u Pani boku?

Piotr J lat 17

P.S. mam nadzieję że z tym 'wielkim bagażem" nie przesadziłem i za bardzo Pani nie ciąży:-)
Pozdrawiam
Piotr J
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 08.04.2006 12:36
Lokalizacja: Rumia (k. Gdyni)

Postprzez Krystyna Janda So, 22.04.2006 13:28

Pocztą eliektroniczna i tradycyjna przygodzi bardzo wiele sztuk, prób literackich i propozycji. Nie ukrywam że nie mam czasu czytać tej korespondencji i kolejnych skryptów. Dopadam do nich sporadycznie i przegladam pierwszych kilka stron, a jak coś mnie zaintersuje czytam dalej. W naszym tearze nie ma innej osoby ktora mogłaby przegladać te propozycje, bo nas na to nie stać. Ale jestem pewna że gdybym trafiła na tekst który mnei od razu zainteresuje to bym go realizowała. Polscy młodzi dramatrudzy nie mają w zwyczaju zamieszczać tak jak to robia na całym świecie ludzie piszacy dla teatru , opisów, czy skrutów z historii napisanych, czy choćby powodów i zarysów idei całości. A bardzo by to ułatwiło zadania. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja