Piękni 40-letni

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Piękni 40-letni

Postprzez o Śr, 26.04.2006 06:14

PIęKNI 40-LETNI

* * *

Motyką da się złowić słońce

Krystyna Janda, aktorka i reżyserka, otworzyła prywatny teatr w Warszawie:

- Założenie prywatnego teatru w starym kinie to było szaleństwo. Uważam, że warto jest ryzykować zmiany, dlatego postawiłam na jedną kartę wszystko co miałam: prestiż, pieniądze. Idea była tak uwodząca, że dałam się ponieść, wbrew opiniom innych. Wiem, że nie wszyscy mają skłonność do tak radykalnych zmian. Ja zawsze w życiu ponosiłam ryzyko, nie szłam utartą drogą. Polakom się nie chce - to świetnie określa nasz naród. Dlaczego? Bo nie widzą szansy powodzenia. Tymczasem nowe wyzwania są fascynujące. Oto świetny przykład: przedwczoraj zaproponowałam 76-letniej słynnej brytyjskiej aktorce, żonie Petera Brooka, debiut reżyserski w moim teatrze. Ta pani od lat prowadzi już bezpieczne życie, a ja nagle dzwonię z Warszawy i proponuję, by wystawiła u mnie "Trzy siostry" Czechowa. - Ale przecież ja jestem aktorką, reżyser to mój mąż - odpowiedziała. Po dwóch godzinach się zgodziła. - Ty wiesz, zmieniasz mi życie - powiedziała. To wspaniała historia, która pokazuje, że trzeba żyć pełnią, że nigdy nie jest za późno na nowe wyzwania.

"Piękni 40-letni"
not. bci, dab, kęs
Metro on-line
25-04-2006
Avatar użytkownika
o
 
Posty: 2373
Dołączył(a): N, 24.04.2005 15:00

Postprzez Krystyna Janda Śr, 26.04.2006 07:16

Dziekuje, to była wuy[owiedz telefoniczna, zdania ...reżyser to mój mąż... nigdy bym nie puściła....Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja