17.05

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

17.05

Postprzez o Śr, 17.05.2006 20:13

Dziś stała się rzecz bardzo dziwna. Od jakiegoś czasu chodze zapracowana, naładowana, zła, dwie prace jednocześnie, w obu zamieszanie... wszystkie problemy znosze do domu, a potem całe noce siedze i przeżywam. Dziś też wkurzona o 14 ogłosiłam w pracy bezkrólewie i wyszłam by pojechać na UW. Siedziałm, słuchałam Pani i w zasadzie nie potrafię nawet tego wytłumaczyć, ale pomimo tego ogromnego ładunku energii jaką Pani dziś przesyłała, ja z każdym słowem coraz bardziej sie uspokajałam i wyciszalam. Wracałam do domu pieszo, powoli, stabilna, uśmiechnięta, z ogromną równowagą wewnętrzną. Nie wiem dlaczego tak się stało. W połowie maja, czyli w tej chwili mija równo 10 lat, odkąd wpadłam na Panią i sie wszystko zaczęło... Wchodze w kolejną dekadę spokojna. To fantastyczne uczucie i za nie Pani dziękuję.
Wracając kupiłam sobie tort bananowo-bezowy, o którym zawsze marzylam, jem go teraz od środka, o czym też zawsze marzylam i jest pięknie!

Ps. A odnośnie spotkania, tak się zastanawiam, jeśli miasto jest właścicielem części Polonii to czy ono ma wpływ na repertuar?
Avatar użytkownika
o
 
Posty: 2373
Dołączył(a): N, 24.04.2005 15:00

Postprzez Krystyna Janda Cz, 18.05.2006 01:01

Dziekuje i pozdrawiam. Widziałam Panią na sali i było mi miło. Cod o Polonii miasto jest włąścicielem holi które mysmy wyremontowali dotąd i w których gramy, ale nei ma wpływu na repertuar, ma w tym sensie że stajemy ze wszystkimi pomysłami do konkursów meijskich o dofinansowanie tytułow, i te które miasto uzna za wartościowe w części wspera, . Pozdrawiam też spokojna.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja