www.viva.org.pl- napiszmy tam wszyscy z FORUM Pani Krysi !!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

www.viva.org.pl- napiszmy tam wszyscy z FORUM Pani Krysi !!

Postprzez zbi.gra.durzynscy Pn, 22.05.2006 08:14

Dziękuję za odpowiedzi w sprawie PŁACZĄCYCH KONI . Napisałam do "Polityki" z prośbą o kontynuowanie tematu, wydrukowałam petecję, będę zbierać podpisy. Mam jeszcze prośbę - jest nas dużo na tym forum - włączmy się wszyscy ! Każdy ma grono znajomych, wyślijmy tę petycję, od czegoś trzeba zacząć! Politycy zajęci są głównie sobą, ale możemy przecież spróbować !! Mnie artykuł z "Polityki" nie daje spokoju, kiedy pomyślę jak muszą strasznie cierpieć te poniewierane w transporcie konie - robi mi się słabo ! Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa : dlaczego ludzie na wsi są tak bezwzględni wobec swoich zwierząt?? Dlaczego żywa istota traktowana jest jak przedmiot? Dziękuję, Pani Krystyno, za wsparcie. Może i Pani poprosi forumowiczów o wysyłanie petycji na podany w tytule adres?
Pani zwierzenia o wlasnej kondycji są zasmucające. Pani Krysiu. Człowiek też się może "zepsuć", chociaż jak się okazuje - wiele może!! Ale są granice, wtedy organiżm ostro protestuje. Za dużo wzięła Pani na swoje barki. Podziwiam.Ale - życzę więcej rozwagi z tym zdrowiem...Grażyna D.z Poznania.
zbi.gra.durzynscy
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn, 23.01.2006 15:14

Postprzez Krystyna Janda Cz, 25.05.2006 17:08

LISTę SWOICH ZEBRANCH JUŻ WYSŁAŁAM, A MOJE DZEICI DAWNO W SZKOLE MIAŁY Tę AKCJę SZKOŁY WYWSYŁAŁY TE LISTY MASOWO , JAKIś ROK TEMU....pOZDROWIENIA.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja