ostatni raz na tym Forum - "JA-ABSURD"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ostatni raz na tym Forum - "JA-ABSURD"

Postprzez zbi.gra.durzynscy So, 27.05.2006 16:33

Ostatni raz - więcej tu nie napiszę.Do głowy mi nie przyszło, że APEL O ŁADNĄ POLSZCZYZNę wzbudzi tyle emocji i agresji !! Nie mam NIC przeciwko kelnerom i innym ludziom ciężko pracującym FIZYCZNIE! Sugerowałam tylko, że w TAKIEJ pracy nie JEST KONIECZNA ZNAJOMO¦ć poprawnej pisowni. I tylko tyle to miało oznaczać. Kiedyś, parę lat temu, forum Pani Jandy było miłym, fajnym miejscem, gdzie spotykali się w ten sposób ludzie o jakichś wspólnych poglądach na pewne sprawy. Jesli DYSKUTUJE się tutaj , czy warto poprawnie pisać po polsku, czy nie - to na pewno nie jest to już miejsce, w którym chciałabym dalej uczestniczyć. Dziwi mnie ta dyskusja, sądziłam, że na Forum u TAKIEJ AKTORKI, INTELEKTUALISTKI, PISARKI spotyka się inna młodzież. Szkoda, że się pomyliłam. Ale Pani Krystyna kilka dni temu napisała, że jest rozczarowana wieloma sprawami - widocznie i mnie to właśnie spotkało. Mówcie i piszcie sobie źle, życie to zweryfikuje. To przecież WASZ problem. Nikogo nie chciałam urazić, ani obrazić. Osoba, której zwróciłam uwagę jest przecież ANONIMOWA, nie czerwieni się przed nami. O co więc chodzi, skąd w Państwu tyle jadu i agresji ? Powtórzę : po co w telewizji nadawane są programy prof.Bralczyka i Miodka - o poprawnej polszczyźnie ?! Być może dla wybranych. Ubolewam, że osoby, ktore tak na mnie "napadły" do tych widzów nie należą.Pozdrawiam WSZYSTKICH - mimo wszystko. Pani Krystyno - z żalem się rozstaję.
zbi.gra.durzynscy
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn, 23.01.2006 15:14

Postprzez Krystyna Janda So, 27.05.2006 21:30

Jest mi przykro . ale o co własciwie się dzieici pokłóciliście ? I po co?
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja