s.v poznan

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

s.v poznan

Postprzez anetka Śr, 31.05.2006 10:04

Pani Krystyno!!!

Pierwszy raz widzialam Pania na zywo i jestem zachwycona Pani gra aktorska!!!! Ale tak naprawde, mowiac kolokwialnie... zabila mnie Pani tym przedstawieniem, milely prawie dwa dni a ja nie potrafie rpzestac o tym przedstawieniu myslec... pomimo ze wszyscy sie niesmaowicie smialismy to ja wyszlam z teatru smutna... bo to w sumie smutna sztuka... najbardziej nie moge sie pogodzic z tym ze 90% mezczyzn ktorzy tam byli i sie smiali na nastepny dzien wejda na ta cholerna wycieraczke i beda chcieli obiad a 90% kobiet beda juz czekaly z gotowym mielonym co czwartek .... jak mnie to smuci i zabija:(((((((( Ale pieknie Pani zagrala i ciesze sie ze jedno z moich marzen sie spelnilo - zobaczylam Pania na deskach teatru:) Dziekuje ze przyjechala Pani do Poznania!!! Mam jescze prosbe, gdyby Pani mogla odpisac tytul piosenki, ktora byla odgrywana w przedstawieniu bylabym wdzieczna:) Pozdrawiam, jescze raz dziekuje i licze ze pojawi sie Pani wkrotce u nas w miescie:))))))))
anetka
anetka
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt, 30.05.2006 20:10

Powrót do Korespondencja



cron