przepraszam..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

przepraszam..

Postprzez agnieszka-kosik Wt, 06.06.2006 23:00

przepraszam że ja tylko ot tak sobie do Pani pisze bez wiekszego znaczenia i konkretnego tematu - po prostu miałam ochote do Pani Pani Krysiu napisac. Wiem że ma Pani ostatnie kiepske dni - rozumię - ostatnio przezywam podobne. Wierzę że to trwa chwilowo i kiedyś w końcu bedzie lepiej czego z serca Pani zyczę.
a tak wogóle to Wtam serdecznie Pani Krysiu:)

są dni kiedy wszystko zniecheca - człowiek się stara, chce coś zmienic, naprawic ten bezsensowany, zaganiany świat i jak widzi nadzieje nagle raz dwa - szybko dostaje kopa...:) - tak już jest. Ale nie pisze bo chce narzekac i marudzić - nie - pisze bo po prostu chciałam napisac do kogoś kto od wielu lat jest mi bliski - i jak widze jak Pani sobie radzi- "podnosi sie z kolan" - to nabieram nadziei.... - DZIEKUJE.
Wierzę w Panią i wierzę że już niedługo otrzyma Pani od życia to na co sobie Pani zaproacowała i zasłużyła.
Mam przyjaciółke - podobną charakterem do Pani i co dzień dziekuje Bogu za to że otrzymałam Jej przyjaźń.

Hm - chyba smuce mimo że nie było to moim zamiarem:) - prosze mi wybaczyć:) Wszyscy teraz Pani gratulują show u Majewskiego a ja tu takie przyziemne rzeczy:) - cóż - oglądałam - podobało mi sie - ale bede też może mało oryginalna - ale po prostu wiedziałam że dobrze Pani wypadnie i nie bedzie Pani sie bała mówić .... - GRATULACJE - JANDA TO JANDA I JUŻ:) ale wie Pani co - Majewski obawiał sie tego spotkania - wywiadu - to było widać a jak dla mnie to oznaczało szacunek w stosunku do Pani osoby.


jeszcze jedno - spytam tylko jak Pani zdrówo ?


serdecznie pozdrawiam i życze dużo dużo ... zdrówka

buziaczki

Agnieszka z Gdyni
agnieszka-kosik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pn, 01.08.2005 19:55

Postprzez Krystyna Janda Śr, 07.06.2006 05:36

Pozdrawiam. Ja mam dużo zajęc, dużo kłopotów i leczę się stale a poza tym wszytsko dobrze. Zycze dla pani wszytskeigo dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja