wiosenna pani Krystyno...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wiosenna pani Krystyno...

Postprzez ania nowak Pn, 19.06.2006 20:10

Witam pani Krystyno! Jaka pani teraz się czuje, jeszcze zimowa, już wiosenna, a może całkiem letnia? Ja to chyba bardzo letnia, nareszcie świat budzi nas cudną pogodą, gorącym słońcem, wiatrem jak znad oceanu( nie wiem jak pachnie wiart znad oceanu, ale tak go sobie wyobrażam , czy pani wie jak on pachnie?). Gdzie chciałaby pani nabrać energii podczas tegorocznych wakacji, o ile takowe bedzie pani miała? Ja kocham nasze m orze i wybieram się w sierpniu niedaleko Gdyni , będę siedziała na plaży z zanurzonym i stopami w piasku, podziwiała widoki i obserwowała ludzi- to moje ulubione zajęcie , ludzie są niezwykle interesujący, pewnie dlatego tak chętnie czytuję "panią", przecież nik inny, jak pani ma rewelacyjne postrzeganie tego co nas otacza i ludzi wokół nas. Ale najbar dziej nie umiem doczekać się lipca, wtedy w Chorzowskim teatrze rozrywki jest przegląd teatralny i mam nadzieję na coś ciekawego!!! Pozdrawiam i przesyłam powiew wiatru znad ¦ląska i promyk słońca z mojego serca.
ania nowak
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz, 15.06.2006 23:03

Postprzez Krystyna Janda Wt, 20.06.2006 05:18

Ja na wakacje nei wyjdae , nei am sznas, a do Chorzowa przyjedziemy- teatr POLONIA ze wszystkim co mamy. Pozdrawiam i proszę wypoczywać.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja