JESZCZE RAZ O SPOTKANIU

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

JESZCZE RAZ O SPOTKANIU

Postprzez KAMIL Pt, 07.07.2006 18:00

Pani Krystyno kochana..
ja też z tych pozytywnie zakręconych, którzy spotkali się w Olsztynie i okolicach by odpoczywać, wchłaniać kulture i kulturę prezentować. Te kilka dni z osobami z forum, które znam niekiedy od bardzo wielu miesięcy były tak cudowne, że bez problemu mogę nazwać te dni moim największym urodzinowym prezentem.
Wszystko to zawdzięczamy Pani, gdyż gdyby nie to forum...ludzie nie poznaliby się. Każdy z nas to oddzielna osobowość, oddzielna profesja, kultura regionalna, trudne charaktery (tu pozwalam sobie wspomnieć o sobie :P), ale łączy nas wewnętrznie podobna wrażliwość, spojrzenie na ¦wiat, uwielbienie do Pani i Pani dokonań.
W Olsztynie na moment...powstał NASZ teatr na TRAWIE, gdzie pozwoliliśmy sobie zagrać Shirley. Każdy z Nas mógł poczuć się wyjątkowo, wejść w rolę...Myślę, że największym sukcesem każdego z Nas były uśmiechy osób oglądających każdego z Nas.
Już szykuje się kolejne spotkanie forumowiczów tym razem we Wrocławiu...
Pozdrowienia najserdeczniejsze, powodzenia w premierze...i mam nadzieje, że czuje Pani nasze duchowe wsparcie :)
POzdrawiam
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Postprzez Krystyna Janda N, 09.07.2006 16:54

Jezus Maria , gdybym nie zobaczyła zdjęcia nie uwierzyłabym. Zaczełam mysleć o przedstawieniu " Shirley Valentine" w Waszym wykonaniu. Chyba trzeba je zrobić. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja