Prosze tylko zerknac

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Prosze tylko zerknac

Postprzez kubek Pt, 28.07.2006 19:08

Pani Krysiu!!

Zatytułowałem tak te "wypociny"bo wiem że jest pani zabiegana , zalatana i wiadomo na nic nie ma czasu.Wiec postaram się bardzo szubciutko opowiedziec co mi chodzi po tej mojej glowie.
Pisze do pani od dluższego czasu moja nażeczona Magdalena. To ta urocza niewiasta co pisała ze pamiec o pani nie przeminie a dowodem na to bedzie dzieciatko ktore nosi w swoim łonie bo postanowilismy tzn ona tak chce a ja uwazam że to idealny pomysl aby nasz skarb nosil wlasnie pani imie.Bo jest pani dla mojej przyszłej żony jak i dla mnie kims bardzo ważnym(tak na marginesie:prosze przyjac gratulacje odemnie za wszystkie role i te filmowe i na scenie ale w szczególności podziwiam pania za role w "Przesłuchaniu").Ale do sedna ja wiem że jest pani strasznie zabiegana ale czy istnieje cien szansy aby dostac gdzies pani obraz ,plakat cos w tym rodzaju a jesli nie to czy byla by pani tak dobra i przeslala cos w tym stylu na nasz adres w polsce gdyz obecnie mieszkamy w Londynie i jest mi cieżko dostac cos takiego. Jesli tak byl bym bardzo wdzieczny oczywiscie pokrylbym wszystkie koszty zwiazane z ta przesylka.

Pani Krysiu dziekuje że przeczytala pani te kilka słów przepraszam ze nie używam znaków interpunkcyjnych bo Magdalenka mówiła ze jak się chce pisac do pani to trzeba ich używac ale ja powiem pani jestem troszke tak jak Leszek z serialu "Daleko od szosy"bardzo lubimy ten serial i powiem pani ze gdyby nie ona to nie wiem jak bym skonczyl ale to nie temat na teraz.
Dziekuje jeszcze raz za przeczytanie i serdecznie pozdrawiam i życze ukonczenia budowy wiem sa jakies komplikacje ale wieze ze bedzie dobrze.

Pozdrawiam cieplutko
kubek
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 11.07.2006 07:03
Lokalizacja: Ostr

Postprzez Krystyna Janda N, 30.07.2006 06:11

Pozdrawiam i proszę przysłać adres . Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja